Mózg. Rozwiń swój potencjał

Patronat LC
Sylwester Kowalski Wydawnictwo: Zwierciadło nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Zwierciadło
psychologia mózg potencjał
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychologia mózg potencjał

Niestety ta książka to nie moje klimaty. Dla kogoś zainteresowanego myślę że będzie bardzo dobrym prezentem ponieważ ma fajną szatę graficzną i dużo informacji oraz ciekawych faktów (są też ćwiczenia) Osobiście przypasował mi aby rozdział 5 na trening pamięci ;)

Książka ma ciekawą treść, napisana lekkim i przyjemnym językiem, zawiera dużo ciekawostek na temat funkcjonowania mózgu jak i jego budowy, są także przeróżne zadania do rozwiązywania. Na pewno warto tą książkę mieć na swojej półce i wracać do niej od czasu do czasu.

Interesujący poradnik i przegląd wiedzy na temat tego co się w naszych głowach dzieje. Lekkie i przystępne z garścią przydatnych wskazówek na codzień

Przyznam, że czytało mi się ciężko. Jak dla mnie za dużo oczywistych faktów, a za mało mniej znanych ciekawostek. Doceniam ćwiczenia, jednak nie wiem, czy umieszczanie ich wewnątrz książki nie było marnowaniem miejsca. Niestety oczekiwałam więcej nieznanych mi ciekawostek, dlatego jestem zawiedziona tą lekturą. Największym plusem był tangram, o którym do tej pory nie...

Mózg stanowi zaledwie 2% naszego ciała, jednak jego rola w funkcjonowaniu organizmu człowieka jest kluczowa. O tym niezwykłe istotnym dla nas organie opowiada książka Sylwestra Kowalskiego „Mózg. Rozwiń swój potencjał”.
To praktyczny poradnik, który omawia mechanizmy działania mózgu i sposoby jak można na niego oddziaływać, by optymalizować jego pracę i czerpać z niego jak...

Wyobrażacie sobie podręczniki naukowe? Kto studiował, ten doskonale wie, co znajdziemy w tego typu książkach. Tym razem jest inaczej, ponieważ Sylwester Kowalski w swojej książce Mózg podaje nam mnóstwo cennej wiedzy, ale w przystępny i przyjemny dla czytelnika sposób. Odkrywane kolejno tajemnice mózgu są interesujące na tyle, by coraz bardziej ochoczo przewracać strony...

Dyskusje

• Psychologia