Oś świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
historyczna

Ksiażka rozwija zasygnalizowana wczesniej w Księdze dowodów hipotezę osi swiata, która autor prowadzi od Ameryki Południowej aż po azjatycka Dolinę Indusu, gdzie odnaleziono slady miast Mohenjo Daro i Harappa. Dwa osrodki najstarszej ziemskiej cywilizacji, znajdujace się w przeciwległych punktach kuli ziemskiej, Wielkie odkrycie nauki polskiej pismo z Wyspy Wielkanocnej odczytane. Puma Punku osrodek cywilizacji technicznej na miarę XXI wieku. Slady cywilizacji z epoki lodowcowej.

malk-mus | 2017-03-05
Przeczytana: 26 marca 2017