Oś świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
historyczna

Ksiażka rozwija zasygnalizowana wczesniej w Księdze dowodów hipotezę osi swiata, która autor prowadzi od Ameryki Południowej aż po azjatycka Dolinę Indusu, gdzie odnaleziono slady miast Mohenjo Daro i Harappa. Dwa osrodki najstarszej ziemskiej cywilizacji, znajdujace się w przeciwległych punktach kuli ziemskiej, Wielkie odkrycie nauki polskiej pismo z Wyspy Wielkanocnej odczytane. Puma Punku osrodek cywilizacji technicznej na miarę XXI wieku. Slady cywilizacji z epoki lodowcowej.

Kajaanna | 2015-10-02
wvx | 2015-06-23