Hard Beat. Taniec nad otchłanią

Tłumaczenie: Marcin Machnik
Cykl: Driven (tom 7) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Hard Beat
Bromberg, erotyk, romans, seks, muzyka,
karollllllla

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone! Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella — jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie dziesięć lat. Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux...

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone!
Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella — jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie dziesięć lat. Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux Croslyn, nowa partnerka zawodowa, dla której Tanner — z wzajemnością — traci głowę.

Beaux w niczym nie przypomina typowej kobiety. Nie chce rozmawiać o swoich sekretach i nie chce się angażować, ale próbuje przyciągnąć Tannera bliżej, żeby ukryć się we mgle wzajemnego pożądania. Niestety, jej przeszłość zaczyna zagrażać ich relacji, a nawet życiu. Wówczas reporter postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę.

Pełna sekretów, namiętności i adrenaliny opowieść o miłości wbrew wszelkim regułom, postanowieniom i obietnicom. Czy Tanner i Beaux mogą liczyć na odrobinę szczęścia?

„Driven” jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki z serii „Driven” są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez „New York Timesa” i „USA Today”, a niezliczone rzesze Czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.
Realna, skomplikowana, pełna ognistych namiętności — od pierwszej do ostatniej kartki!

źródło opisu: http://septem.pl

źródło okładki: http://septem.pl

Aga | 2019-10-16
Przeczytana: 16 października 2019

Świetna część opowiadająca perypetie brata Rylee, Tannera, korespondenta wojennego, który stracił partnerkę zawodową, a zarazem byłą dziewczynę i przyjaciółkę podczas jednej z akcji na Bliskim Wschodzie. Poznaje nową fotografkę, Beaux, która jest dość tajemnicza, ale nie może jej się oprzeć...

Bardzo mi się podobał proces przebolenia straty w powieści, do tego sam fakt, że całość tej straty pokazana jest z perspektywy mężczyzny także jest wartością dodaną. Wątkiem pokierowano tak zręcznie, że zakończenie praktycznie do samego końca było niejednoznaczne i zaskakujące. Bardzo przyjemna lektura.

asmi25 | 2019-07-20

Moja ulubiona część...BJ moim zdaniem powala wszystkie inne bohaterki serii. Płakałam, śmiałam się, rozpaczałam i obgryzałam paznokcie. Cudownie spędzony czas...

eve | 2019-06-10
Przeczytana: 08 czerwca 2019

Ta opowieść jest o bracie Ry. Autorka opisuje jak on sobie radzi w życiu zawodowym i prywatnym. Historia ciekawa i wciągająca ale dla mnie trochę mało powiązana z bohaterami z poprzednich części.

Urszula Przeździecka | 2019-06-09
Przeczytana: 01 czerwca 2019

Myślałam, że to będzie kolejne love story. No i się zdziwiłam to było love story, ale opowiedziane od strony mężczyzny. Książka pokazuje, że mężczyźni także cierpią i to bardzo po stracie drugiej osoby. Bohater w bardzo krótkim czasie traci dwie bliskie mu osoby. Pokazane są wszystkie uczucia związane z miłością do ukochanej. Nawet żałoba po jej śmierci.
Tanner wraca do pracy po utracie swojej najbliższej przyjaciółki i partnera zawodowego. Wraca do miejsca, gdzie każdy dzień może być twoim ostatnim. I tam spotyka piękną fotograf, dla której traci głowę.
Książka pokazuje co czuje Tanner od chwili poznania swojej ukochanej. Jak rodzi się z nim uczucie, jak walczy ze swoimi wątpliwościami. Jak wszystko według niego zaczyna układać się bardzo dobrze zdarzają się w jego życiu straszne rzeczy.
Bardzo polecam tą książkę.

dilbi | 2019-03-18
Przeczytana: 18 marca 2019

Poziomem nie odbiega od reszty książek z serii. Na plus - żaden z wydarzeń nie zostały opisane w poprzednich tomach, więc nie wiadomo czego się można spodziewać.
Ale schemat podobny, tylko okoliczności przyrody troszeczkę inne.
Ogólnie sympatycznie, łatwo się czyta i przyjemnie spędza czas przy niej.

Witch | 2018-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2018

Zupełnie inna niż poprzednie książki z serii, historia spójna, logicznie opowiedziana. Pozytywnym zaskoczeniem jest wyłącznie męska narracja. Fajnie było ją czytać :)

Marii | 2018-09-01
Przeczytana: 01 września 2018

pierwsze spotkanie z ta pisarka. a jak sie dowiedziałam to juz 7 część była. Mimo iż nie znałam wczesniejszych losów,książka podobałam mi się:)ciągła akcja z nutka dreszczyku:P i pikanterii:) z smakiem polecam

Agasiaaa | 2018-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2018

Prawdziwy rollecoster. Zdecydowanie najgorsza cześć całej serii Driven. Nieubłagalnie czekałam aż skończą się opisy sytuacji, ciągnące się w nieskończoność. Na rozwój sytuacji trzeba było długo czekać, a cała historia miesza się, nie wiadomo czy tu bardziej chodzi o opis sytuacji na Bliskim Wschodzie czy watek miłosny. Jest to tom do którego zdecydowanie nigdy nie wrócę.

Ewelina | 2018-02-17

Oj długo jakoś męczyłam tą pozycję. Jak dla mnie szału nie ma, pomimo tylu pozytywnych recenzji jakie przeczytałam na temat tej książki. Opowieść o korespondencie wojennym, który pomimo wielkiej straty jakiej doświadczył próbuje na nowo odbudować swoje życie. Ciężko mi było zrozumieć fakt, że główny bohater w jednym momencie opłakuję ukochaną a w drugim twierdzi, że łączyła ich tylko przyjaźń. Zdecydowanie za dużo też w niej opisów, dlatego czytanie idzie trochę opornie, a dialogi między głównymi bohaterami mało rozbudowane. Nie zachwyciła mnie ta pozycja niestety.

sabi | 2017-10-26

Jest to już siódma część serii, niestety ma już bardzo niewiele wspólnego z wcześniejszymi tomami, to już zupełnie inna historia dotycząca brata Ry - Thomasa Tannera. Thomas jest korespondentem wojennym przeszedł już wiele, stracił bliska sobie osobę .Teraz jednak się podnosi i wraca w te niebezpieczne tereny, dostaje do pomocy nowego fotografa BJ ich pierwsze spotkanie jest bardzo namiętne, okazuje się że oboje nie wiedzieli że będą ze sobą pracować a wcześniejszą noc spędzili razem. BJ jest skryta, tajemnicza, nie chce rozmawiać o sobie i swojej rodzinie o swojej przeszłości. Thomas się angażuje w ten związek ale jak to w życiu dochodzi do ??? No własnie wypadku i jak dla mnie szok ,szok szok- BJ bliska śmierci, pojawia się niespodziewany mąż, poszukiwania gdzie mieszka BJ, zakaz zbliżania się Thomasa do BJ, śmierć i troszkę jak dla mnie za dużo bo niczym przysłowiowy Filip z konopii pojawia się w życiu Thomasa od nowa.
Za dużo jak dla mnie zdecydowanie, końcówka rzekła bym to...