I kochaj mnie

Cykl: Ze mną (tom 7) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Forever With Me
ew_cia

Nawet kobieta niezależna pragnie do kogoś należeć… Dominic Salvatore ma wszystko. Pracę, którą kocha. Braci i siostry, którzy kochają jego. Świetnie prosperującą winnicę. Tylko jedno wciąż pozostaje nieosiągalne: pewna ambitna, piękna jak grzech blondynka… Alecia wszystko podporządkowała karierze i osiągnęła sukces. Prowadzi firmę organizującą wytworne wesela i ma mnóstwo klientów. Sama jednak...

Nawet kobieta niezależna pragnie do kogoś należeć…
Dominic Salvatore ma wszystko. Pracę, którą kocha. Braci i siostry, którzy kochają jego. Świetnie prosperującą winnicę. Tylko jedno wciąż pozostaje nieosiągalne: pewna ambitna, piękna jak grzech blondynka… Alecia wszystko podporządkowała karierze i osiągnęła sukces. Prowadzi firmę organizującą wytworne wesela i ma mnóstwo klientów. Sama jednak nie wierzy w miłość. Intrygujący, seksowny Dominic zjawia się w jej łóżku i w jej życiu, i oznacza ryzyko, którego Alecia boi się podejmować. Ale Dom nie przywykł słyszeć „nie”. I zamierza pokazać Alecii, że prawdziwa miłość istnieje...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

red_riddle | 2019-07-06
Przeczytana: 22 lutego 2019

Ostatnia część serii opowiada historię relacji Dominica oraz Alecii. Ich postacie przewijały się przez ostatnie kilka tomów, więc nie są całkiem obce, ale tutaj możemy ich poznać nieco lepiej.
Historia utrzymana jest w podobnym tomie jak poprzednie części, czyli jest słodko, różowo, seksowanie a na koniec drobne spięcie i wielkie zejście.
Sceny łóżkowe są gorące, w końcu Dominic jest Włochem, więc powinny być ;)
Miło było przeczytać ich cała historię i chociaż w głowie nie pozostaje z niej za wiele, jest to łatwa, przyjemna seria na nudne wieczory. Ale nic poza tym.

Monika | 2019-01-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Romans, Serie
Przeczytana: 06 stycznia 2019

Super seria. Slodka ale czego oczekiwac jesli jesli siegamy po romans. Historie ciekawe wciagajace a bohaterowie z roznyni historiami w tle. Czytalam z przyjemoscia jak typowy romans. Bohaterowie tej czesci dodadaj smaczku do calego dania a i przy okazji mamy rozwiazanie watkow z poprzednich czesci w formie tla tej opowiesci a nie jakiegos krotkiego epilogu.

paulina2511 | 2018-07-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2018

Polecam całą serię.Świetnie napisana ,super się czyta.

Anna | 2018-03-28

Jednak cierpliwość popłaca. ostatnia część a ja wciąż ma niedosyt... L:) :)

anka30 Ania | 2018-03-15

Serio to koniec..... tak po prostu ;((( Co ja będę teraz czytać ;( To jedna z moich ulubionych części (zaraz po Willu i Macie) Tu poznajemy historię ostatniego z braci Dominika włocha , którego nie mieliśmy okazji zbyt dobrze poznać wcześniej. Fani Krysten się nie zawiodą jest miłość czułość mały zwrot akcji, czyli wszystko to co powinno być. Miłym zaskoczeniem jest dodatek 10 lat później który czytamy z perspektywy głowy rodziny Steva dzięki niemu dowiadujemy się że wszyscy członkowie mają się dobrze i ich rodzina bardzo się powiększyła. Polecam gorąco ;)Ja na pewno za jakiś czas znów wrócę do tej serii

Weronika Pabianek | 2017-08-21
Przeczytana: 02 sierpnia 2017

Jedna z moich ulubionych par :D Dominic i Alecia! Jeżeli przebrnęliście przez poprzednie 6 części serii Ze mną w Seattle, ta zdecydowanie przypadnie Wam do gustu. Nic nie napiszę, ale polecam!

Sakarya | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Ostatnia z tej serii... dotrwałam, ale naprawdę było ciężko. W ogóle nie w moim guście, choć naprawdę uwielbiam romanse. Tu wszystko dzieje się za szybko, bohaterowie po dwóch (max trzech) spotkaniach lądują w łóżku i rozkochują się w sobie na amen, często się kochają i osiągając orgazm wykrzykują swoje imiona. Chyba najlepsza ze wszystkich części jest ta ostatnia, dlatego dodatkowa gwiazdka.
A jeśli ktoś zadaje pytanie: "po co w takim razie je czytałaś, skoro po pierwszej byłaś niezadowolona" to powiem, że też się nad tym cały czas zastanawiałam i nie wiem. Tak po prostu. Nie wiem.

Kasiek | 2017-01-15
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Jest to ostatnia część tej serii. Całą serię czytałam od dawna, z przerwami. Czasami mnie nudziła, ale po czasie do niej wracałam. Dopiero po przeczytaniu tego tomu zorientowałam się, że nie przeczytałam przedostatniego, jednak fabuła jest na tyle mało skomplikowana, że nie trudno zorientować się co i jak. Ta pozycja jest bardzo podobna do wszystkich poprzedzających ją. Prostota fabuły, znani już nam bohaterowie i przewidywalność sprawiają, że czyta ją się bardzo szybko i całkiem przyjemnie.

AzulRosa | 2016-12-21
Przeczytana: grudzień 2016

Jak zwykle książki tej autorki w skali od 0 do 10 oceniam na 11 :)
Uwielbiam czytać historie o losach całej rodziny są niesamowite :)

deuce | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016

Kristen Próby jest wspaniałą pisarką czemu dowodzi ta seria. "I kochaj mnie" jest kolejną książką, która mnie rozbroiła i dała dużo do myślenia.
Każdą książkę z tej serii łączy bezgraniczna miłość bohaterów, ich oddanie względem siebie oraz wzajemny szacunek i relacje z rodziną.
Pomimo tego, że Alecia nie otrzymała miłości od rodziców czy też byłego męża nie świadczy o tym, że nie jest zdolna pokochać kogoś na tyle, by mu w pełni zaufać, powierzyć swoje serce.
Dom okazał się równie pokrzywdzony jak Alecia z tym, że on został zdradzony. Zdrada może nakłonić człowieka do myślenia, że każda kolejna kobieta będzie zdolna do niewierności - co unaocznił podejrzewając Alecie i jej przyjaciela o romans.
Stwierdzenie "żyli długo i szczęśliwie" w przypadku tej dwójki jest paradoksalne, gdyż Alecia nie wierzyła w to.
Książka ta jak poprzednie jest emocjonalna i naprawdę trudno jest powstrzymać łzy.
Historie przedstawiane przez Proby są kwintesencją miłości narodzonej z bólu, ale również...