Niegrzeczna przyjaźń

Cykl: The Redhead Series (tom 2)
Wydawnictwo: Pascal
The Redhead Revealed
karollllllla

Miłosne perypetie w stylu „Bridget Jones”!
Grace otrzymuje rolę w nowojorskim musicalu. Jej brytyjski chłopak Jack czeka na premierę filmu, który ma go uczynić najgorętszym towarem w Hollywood. Kobieta nie tylko tęskni, ale i… staje się okropnie zazdrosna. Rosnąca liczba fanek oraz zdjęcia na portalach plotkarskich doprowadzają ją do szału. Wytchnieniem może stać się jej przyjaciel Michael...

źródło opisu: http://pascal.pl

źródło okładki: http://pascal.pl

Paulina Pingot | 2019-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 27 sierpnia 2019

zaczęłam od drugiego tomu i nawet nie spostrzegłam, że dochodzi tu do jakiejkolwiek kontynuacji. Książki z tego gatunku zazwyczaj nie niosą ze sobą ogromu przesłań i wartości, ale tutaj nie ma po prostu niczego.

Paulina | 2019-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2019

W tej części oprócz szalonej miłości, romansu pojawia się także smutek. Ale jak to zwykle bywa miłość zwycięża wszystko. Polecam!

Daria | 2017-12-15

Przyjemna historia na zimowe wieczory. Polecam!

niezapowiedziana | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017

Tej książki nie mogę polecić. Za dużo w niej monotematyczności. Taki odgrzewany w kółko kotlet. Jedynie przy wątku z przyjacielem Michaelem nagle odczułam ten klimat pożądania. Ale przy głównych bohaterach sceny miłosne te na żywo i te przez telefon - co za dużo, to nie zdrowo.

Kasia | 2017-05-26
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 26 maja 2017

Niestety autorce nie udało się stworzyć takiej chemii jak pomiędzy Caroline i Wallbangerem :(

angeliq_t | 2017-03-20
Przeczytana: 19 marca 2017

Kolejna część Rudzielca - zaliczona. :) Oczywiście styl autorki uwielbiam - zabawnie i lekko , nieprzesadzone :) Grace i Brytyjczyk oczywiście bezkonkurencyjni , aczkolwiek momentami podstawa Grace nie odzwierciedlała jej wieku i była dziecinna uciekając od problemów. Jednak Jack stawił im czoła i jak na swój wiek zachował się dojrzale. Książkę polecam , na prawde można z nią spędzić miły babski wieczór!

MissShy | 2017-01-11
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Mam mieszane uczucia. W każdym razie po przeczytaniu recenzji, tak właśnie wyobrażałam sobie tę część, więc w niczym mnie nie zaskoczyła. Przede wszystkim jestem zła na Grace - naprawdę nie zachowuje się, jak 33-latka. I faktycznie, to Jack jest tym rozsądnym w tym związku. Z jednej strony rozumiem ją i jej wszystkie rozterki, ale moje mieszane uczucia pochodzą z tego powodu, że ja bym tak nie postąpiła. Twarz mnie paliła, kiedy Grace "zbliżała się" z Michaelem. Ugh! Ale wszystko się dobrze skończyło i to najważniejsze.

WorkingGirl | 2016-10-08
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 07 października 2016

Koszmarna książka. Dziwię się, że ktoś ją chciał przetłumaczyć i wydać. Bohaterowie bez twarzy i charakterów, za to z wysokim (niemożliwym) libido. Ta książka nie zasługuje na to, by być czytaną. Nie ma akcji, nie ma bohaterów, z którymi czytelnik mógłby się zżyć, albo identyfikować. Nie polecam.

marcHewka | 2016-09-30

Druga część przygód Jacka i Grece, którzy starają odnaleźć się w świecie show-biznesu.
Tym razem szczęściu Szalonej Rudowłosej i jej przystojnego Brytyjczyka zagrozić może związek na odległość oraz zazdrość – w życiu Grece znowu pojawia się jej dawna miłość, a Jacka kocha przecież każda kobieta na świecie. Do tego jeszcze wątpliwości związane z różnicą wieku. I dziećmi. To nie może się dobrze skończyć.

Książka lekka, przyjemna i zabawna jak wszystkie autorstwa Alice Clayton.

Lustro Rzeczywistości | 2016-09-05
Przeczytana: 25 sierpnia 2016