Namiętna gra

Tłumaczenie: Agnieszka Kocel
Cykl: The Redhead Series (tom 1)
Wydawnictwo: Pascal
The Unidentified Redhead
karollllllla

Grace Sheridan chce zostać aktorką. Wraca do Los Angeles, by teraz albo nigdy, spełnić swoje marzenie. Gdy na jej drodze staje zabójczo przystojny Jack Hamilton, gwiazda jednego sezonu, kobieta musi podjąć ryzyko publicznego romansu, który może im zaszkodzić w karierze. Powieść pełna zabawnych dialogów i namiętnych uniesień.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Emilia | 2019-08-08

Naprawdę nie wiem na czym polega fenomen tej książki , zero jakieś historii, przez pół , gdzie przez pół , przez całą książkę bohaterowie uprawiają seks, nawet te opisy nie wcigają , odgrzewany kotlet,ewidentnie brakuje tego czegoś ...Jedtny plus to , że bohaterka ma barwny charakter.

Róża | 2019-03-17
Przeczytana: 17 marca 2019

Nie doczytałam. Pierwszy raz zdarzyło mi się nie przeczytać rozpoczętej książki. Dotarłam do połowy, wynudzona strasznie. Czegoś mi w tym wszystkim brakowało, postacie niby ciekawe, niby śmieszne dialogi, niby zabawne sytuacje, jak z tą mewą czy oparzonymi plecami, a jednak mnie nie wciągnęło. Stwierdziłam, że szkoda mi czasu na ukończenie tego. Może to wszystko działo się za szybko, za łatwo. Nie wiem. Pozycja nie dla mnie.

Paulina | 2019-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2019

Dużo o życiu w LA, dużo przyjaźni, miłości i jeszcze więcej seksu. Książka dla pań, która wciąga. Sprawia, że chce się więcej. Polecam!

Lewitująca | 2018-11-09

Bardzo fajna seria. Tytułowy "Rudzielec" to kobieta po trzydziestce, odbiegająca urodą od kanonów Hollywood i nie wierząca w siebie. Marzy jednak o karierze aktorskiej. Pierwsza próba po skończeniu szkoły jako zdobywca LA się nie udała. Teraz po nieudanym związku, jako kobieta dojrzał próbuje ponownie. Wspiera ją cudowna przyjaciółka, więc tym razem sukces musi być murowany. Tylko pojawia się ten, który może stać się jedynym. Niebanalna miłość w świecie sztucznego i hedonistycznego LA. Czy jest możliwy happy end? Seria ujęła mnie świetnymi dialogami, poczuciem humoru i pokazaniem jak budować i rozwijać relację z partnerem. Nic nie jest dane. Związek to ciągła zmiana i trzeba na nią reagować. Odpowiednio.

nihmetay | 2018-09-03
Przeczytana: 03 września 2018

Alice Clayton nie zawiodła mnie i tym razem, tworząc zabawną, wciągającą pełną "pieprznych" momentów historię w typowym dla siebie pełnym humoru stylu pisarskim. Książka jest naprawdę fajna i zabawna, mimo iż główna bohaterka Grace nie skradła mi serca swoją osobowością, to pani Clayton wynagrodziła to wieloma rozbrajającymi scenami i ciętymi dialogami. W trakcie czytania śmiałam się, rozczulałam i zazdrościłam, czyli doznałam wszystkich uczuć jakich powinnam doświadczyć podczas czytania książki typu komedia romantyczna.
Zatem podsumowując jednym słowem: POLECAM :)

FreekBookReading | 2018-06-25

Dlaczego czytając tego typu książki widzę w nich więcej z siebie niżeli w takim "Przeminęło z wiatrem"? I nie chodzi o to, że nie mam służby czy nie jeżdżę bryczką, a o kitrające ptaki. W moim wypadku nie mewa, a wrona, a incydent w restauracji u mnie miał miejsce nad jeziorem.
Serio, dziwnie się o sobie czyta :P
Książka byłą świetna. Dominował u mnie śmiech, co biorę za wielki plus. Idealna na poprawę humoru. Polecam <3

Femina domi | 2017-10-10

"Namiętna gra" jest książką seksowną i zabawną. Erotyk w wersji komediowej, w bardzo przyswajalnej formie. Książka ta, z rudowłosą kobietą na okładce, jest opowieścią o kobiecie, która przekroczyła już 30, ale dopiero teraz ma odwagę spełniać swoje marzenia. Zabawna, erotyczna powieść, która nie żenuje ale poprawia nastrój. Bohaterowie, którzy wzbudzają sympatię i dialogi, które autentycznie rozbawiają. Lekka, łatwa i przyjemna lektura na samotne, deszczowe wieczory.

Natalia | 2017-08-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 10 sierpnia 2017

Po udanej serii „Nie dajesz mi spać” po tej książce spodziewałam się czegoś lepszego. Niestety była ona od początku przewidywalna i monotonna. Mało się dzieje. Jest bardzo dużo seksu. A główni bohaterowie nie są ciekawymi postaciami, są mdli, bez charakterów. Są momenty zabawne, ale czegoś zabrakło chemii, jakiejkolwiek iskry… Czytałam i przewijałam całe strony bo nic się nie działo. Nie dostrzegłam tu miłości między Grace a Jackiem – ich wątek nie przemówił do mnie ani trochę. Czuję wielkie rozczarowanie i nic więcej.

angeliq_t | 2017-03-19
Przeczytana: 18 marca 2017

Bardzo lubię książki o fabule tego typu , szczegolnie jeśli chodzi o humor. :) Czyta sie naprawdę przyjemnie , z uśmiechem na ustach i niedosytem :) W moim przypadku noc jest często za krótka. Miło spędzić wolny czas z Grace i Jack'iem. Ich cięty język, otwartość i chemia między nimi sprawiają , że od razu zyskują sympatię. Polecam książkę każdemu , warta przeczytania!

Flusz | 2017-03-14
Przeczytana: 14 marca 2017

Autorka tej książki jest raczej wychwalana za swoje serie książkowe, a mnie totalnie rozczarowała bo "Namiętna gra" to książka o niczym. Miałka, nudna, bezpłciowa, a sceny erotyczne zostały przedstawione bardzo patetyczne.

I jeszcze ten straaaaaszny problem głównej bohaterki - jest starsza od swojego wybranka o 9 lat. On ma 24, ona 33. No koniec świata. Nic tylko kupić trumnę, położyć się w niej i czekać na śmierć. Bo przecież to już zaraz!

Naprawdę nie wiem jak tej autorce, która przecież sama jest kobietą, mógł przyjść do głowy tak głupi pomysł na "problem", nad którym główna bohaterka przez całą książkę będzie sobie rwała włosy z głowy?! W chwili obecnej bardzo ciężko jest określić wiek kobiety - zarówno 16 jak i 35 latki. Jest tyle specyfików i większość stosuje taką warstwę "szpachli", że bez zajrzenia w dowód osobisty nie da się czasem trafić ile ktoś ma lat. Więc jak przeczytałam w książce, że Grace złośliwie została nazwana w jednym z nagłówków "starszą panią"...