Leksykon sportu rzeszowskiego

Wydawnictwo: Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu
sport, Rzeszów
sport
Anna

Na taką książkę czekaliśmy od dawna. To pierwsza encyklopedyczna publikacja, obejmująca historię sportu na terenie Rzeszowa. Autor jako pierwszy podjął się niezwykłego trudu zebrania i opisania sylwetek sportowców, dyscyplin sportowych oraz klubów działających w mieście od końca XIX wieku po czasy współczesne. Na uwagę zasługują obszerne zestawienia osiągnięć poszczególnych zawodników oraz dyscyplin. Bogato ilustrowana, zawierająca dużo zdjęć archiwalnych książka jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto zajmuje się sportem zawodowo lub amatorsko jak również dla tych, którzy interesują się historią Rzeszowa.

źródło opisu: http://www.instytutksiazki.rzeszow.pl/

źródło okładki: http://www.instytutksiazki.rzeszow.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!