Dom naszych marzeń

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
proza obca, powieść, dom, nasze, marzenia

Wcześniej czy później życie każdemu z nas płata figla i w najmniej odpowiednim momencie strąca nam z nosa kolorowe szkła, pokazując czarno na białym czego w tym życiu zabrakło, a co gorsza ? czego będzie brakować dalej, jeżeli nie zaprowadzimy zmian. Soczewki Darii, trzydziestokilkuletniej bohaterk

Grażyna | 2012-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2012

Daria,jej mąż Kamil ,dwie córeczki.....historia opisana w formie pamiętnika Darii w okresie 3 m-cy. Typowa wg mnie książka "do poduszki", z tych lekkich ,którą dobrze się czyta . I chociaż życie głównej bohaterce płata różne figle ( nie wszystkie radosne) to całą książkę odebrałam jako optymistyczną tym bardziej ,że kończy się na prawdę bardzo fajnymi wydarzeniami. A wyobraźnia Darii powoduje ,że książka dużo zyskuje.Więc zachęcam do przeczytania.....nie będzie to czas stracony....

Iwona | 2014-05-17
Przeczytana: 2014 rok

Rewelacyjna książka. Po przeczytaniu tej książki, mogę śmiało stwierdzić,że to historia opisana w stylu Bridget Jones, chociaż zupełnie o czymś innym, jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam. Można sobie poprawić nastrój.

Jula | 2016-09-24
Przeczytana: 22 września 2016

Mnie książka nie przypadła zupełnie do gustu i przeczytałam ją, bo staram się zawsze doczytać do końca. Powieść może się podobać, bo dużo w niej humoru i zabawnych zdarzeń, ale - dla mnie - to nie ten styl, nie te klimaty, nie te nastroje i irytujące postacie...

mroooz | 2013-01-07
Przeczytana: grudzień 2012

Miałam wrażenie, że w książce właściwie nic się nie dzieje, mimo to uboga akcja kończy się pozytywnie.

Cathea | 2015-11-08

irena | 2014-03-23