Rudzielce

Katarzyna Buziak Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura piękna
Zysk i S-ka
2007-01-01
2007-01-01

Doczytałam tą książkę do końca,choć ciągła się jak autostrada w Niemczech. Myślę że warto przeczytać ją ot choćby z ciekawości.Plusem przemawiającym na tak zdecydowanie jest sama jej forma.Autorka sprytnie przeplata przeszłość z teraźniejszością tak by czytelnik zrozumiał zarówno losy jej i jej przodków a zarazem się nie pogubił.

Historia Anny jest zagmatwana i przedstawienie jej przodków których poznajemy gdy Anna dostaje pudełko z jedynymi pamiątkami po rodzinie jakiej już nie ma pośród żyjących, jest dość ciekawa. Książka jest dobra ale nie ma tego co by mnie bardziej wciągało, trochę męczyłam tę pozycję, choć historia warta czasu na poznanie. Odrobina humoru jaki wprowadza zachowanie głównej bohaterki poprawia moja ocenę ale nie mogę powiedzieć, że autorka trafiła w mój gust.

Mila ale przewidywalna, osobiscie ominelam kilka opisow przyrody

Mila ale przewidywalna, osobiscie ominelam kilka opisow przyrody

Lekka, z humorem, nie męcząca historia trzech pokoleń jednej rodziny, skupiająca się bardziej na kobietach niż mężczyznach. Pozycja jako przerywnik między ambitniejszymi pozycjami.y

Wciągnęłam się w historię ,gdzie teraźniejszość przeplata się z przeszłością.
Mimo że dialogów w książce jest niewiele to i tak czyta się z przyjemnością.
Polecam !!!

Wciągnęłam się w historię ,gdzie teraźniejszość przeplata się z przeszłością.
Mimo że dialogów w książce jest niewiele to i tak czyta się z przyjemnością.
Polecam !!!

• 2015