Rudzielce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Ile tajemnic kryją stare fotografie rodzinne, czy na pozór nic nieznaczące bibelotyaPoplątane losy przodków, życiowe klęski, zawody miłosne, wierne, dozgonne przyjaźnie.Czy zdajemy sobie sprawę, że przeszłość naszych bliskich tak bardzo dotyka nas samychaMasz ułożone, spokojne życie może nic nadzwyczajnego, ale własne i przewidywalne. Chłopaka, pracę, przyjaciół, codzienność. Tak przynajmniej są

eva40 | 2014-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2014

Historia Anny jest zagmatwana i przedstawienie jej przodków których poznajemy gdy Anna dostaje pudełko z jedynymi pamiątkami po rodzinie jakiej już nie ma pośród żyjących, jest dość ciekawa. Książka jest dobra ale nie ma tego co by mnie bardziej wciągało, trochę męczyłam tę pozycję, choć historia warta czasu na poznanie. Odrobina humoru jaki wprowadza zachowanie głównej bohaterki poprawia moja ocenę ale nie mogę powiedzieć, że autorka trafiła w mój gust.

anawa004 | 2013-08-29
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Lekka, z humorem, nie męcząca historia trzech pokoleń jednej rodziny, skupiająca się bardziej na kobietach niż mężczyznach. Pozycja jako przerywnik między ambitniejszymi pozycjami.y

agatka_the_witch | 2011-06-09
Przeczytana: 02 czerwca 2011

Mila ale przewidywalna, osobiscie ominelam kilka opisow przyrody

bruxa | 2016-03-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane