Zaspokojone marzenia

Wydawnictwo: Witanet
9788365482037
Ania_

Nie jest łatwo być legendą. Zwłaszcza największą w całym mieście. A co z miłością? Co z uczuciami? Pijąc kawę tego ranka nie myślał, że coś się wydarzy – a zwłaszcza coś takiego. Piękna i inteligentna kobieta, praktycznie zrobiła z niego zagubionego chłopca, rozpracowując go w pięć minut. A czy wspominaliśmy, że wziął ją za małolatę? Nie jest to zwykłe love story i pokazuje konsekwencje...

Nie jest to zwykłe love story i pokazuje konsekwencje głębokiej miłości i cenę jaką trzeba ponieść za sławę. Cała książka doprawiona jest szczyptą błyskotliwych myśli i poczucia humoru, które czynią „Zaspokojone marzenia” jeszcze barwniejszą powieścią. Dużo ciepła, wielkie uczucie i jeszcze większe emocje sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko.

Oddajemy w Państwa ręce trzecią książkę Dragony Rock. Autorka to zwyczajna, dwudziestoparoletnia kobieta, która zadebiutowała powieścią „Odnaleziona odwaga”. Od najmłodszych lat zainteresowana magią – zarówno tą mistyczną, jak i tą, która tworzy się gdy dwie osoby spotykają się po raz pierwszy i czują „to coś”. Wielbicielka psów i kawy z mlekiem. Bibliofilka, która każdą ulubioną książkę najchętniej widziałaby na swojej półce. Zaczynała od pisania wierszy w szkole – teraz jednak skupiona jest na pisaniu książek o magii i miłości, którą każda kobieta chciałaby przeżyć.

źródło opisu: www.virtualo.pl

źródło okładki: www.virtualo.pl

Powieści Dragony Rock, jak cię złapią, to już nie wypuszczą i z " Zaspokojonym marzeniem" nie było inaczej. Bardzo, że aż uzależniająco wciąga, może to dlatego, że jest niestety krótką opowiastką, ale za to bardzo treściwą. Ani opisy, ani dialogi nie nudzą, chociaż Lina czasami była irytująca, ale miała swój urok i (ach) ten Subaru, czy można się w nim nie zakochać. Polecam fanom słodkich romansów. Dajcie się oczarować :)

Alicja | 2017-02-08
witanet | 2016-05-05