Dożywocie z wyboru

Tłumaczenie: Jerzy Jan Górski
Wydawnictwo: Świat Książki
Life sentence

Pasjonująca wiwisekcja amerykańskiego świata wymiaru sprawiedliwości, pełnego intryg i niewybrednych gier politycznych. Demokratyczny senator Tully przygotowuje się do walki o urząd gubernatora stanowego. Tuż przed wyborami dwaj jego najbliżsi współpracownicy zostają wplątani w morderstwa. Kluczem do rozwiązania zagadek staną się wydarzenia sprzed dwudziestu lat. Wtedy Tully i jego doradca Soliday znaleźli się na imprezie z alkoholem i marihuaną, na której zginęła kilkunastoletnia dziewczyna.

Monika | 2016-12-08
Przeczytana: 2006 rok