Przyjrzyj się

HARDE Wydawnictwo
2023-05-31
2023-05-31
Katarzyna Matczuk
przemoc domowa rodzina małżeństwo dramat tajemnica kłamstwa zbrodnia morderstwo zemsta obsesja uczucia

Okładka książki Doctor Who: The Lost TV Episodes Collection Four Ian Stuart Black, David Ellis, Mervyn Haisman, Brian Hayles, Malcolm Hulke, Henry Lincoln, David Whitaker
Doctor Who: Th... Ian Stuart Black, D...
Okładka książki Nieuchwytny David Ellis, James Patterson
Nieuchwytny David Ellis, James ...
Okładka książki Delikwentki David Ellis, James Patterson
Delikwentki David Ellis, James ...
Okładka książki Kochanka David Ellis, James Patterson
Kochanka David Ellis, James ...

"Najlepsze kłamstwa to te najbliższe prawdzie."

Świetna książka pełna zaskakujących zwrotów akcji. Od połowy tak się rozkręciła, że nie mogłam się oderwać. Autor z niesamowitą łatwością oszukuje czytelnika. Bardzo dobry thriller. Polecam!

"Najlepsze kłamstwa to te najbliższe prawdzie."

Świetnie napisany, pełen zaskakujących zwrotów akcji kryminał. Polecam

Świetnie napisany, pełen zaskakujących zwrotów akcji kryminał. Polecam

Bardzo dobra pozycja, która nie pozwoliła mi się choć na chwilę nudzić. Simon - Lauren oraz Christian - Vicky zadbali o moją uwagę. Bardzo dużo intryg jedni knują przeciwko drugim, akcja bomba. Ja bawiłem się świetnie. Gorąco polecam!

Lubię thrillery i ten podobał mi się bardzo. Kilka razy byłam zaskoczona a już myślałam, że znam zakończenie. Myślę, że jak ktoś czyta tylko ten gatunek to na pewno się do czegoś przyczepi i książka wciąż będzie dla niego przewidywalna, ale ja znalazłam to co chciałam - przyjemność czytania do 1 w nocy, bo nie mogłam się oderwać.

"Przyjrzyj się" David Ellis wydawnictwa Harde to kryminał pełen intryg.
On profesor prawa, a ona pracuje na rzecz ofiar przemocy domowy. Na pierwszy rzut oka jest to zwykłe, nudne małżeństwo. Jednak każdy z nich skrywa wiele tajemnic... pierwsza wychodzi na jaw, gdy na przedmieściach zostaje znalezione ciało kobiety...

"Przyjrzyj się" to świetnie skonstruowany thriller psychologiczny. Poznajemy historię z dwóch perspektyw, a właściwie z punktu widzenie Vicky oraz Simona. Gdy dochodzi do odnalezienia zwłok Lauren policja kieruje się do domu właśnie Vicky i Simona...

Małżeństwo ma ze sobą wiele wspólnego, a na pewno skłonność do kłamstw... czasem plączą się sami w tej sieci kłamstw i gubią. Z czasem nie odróżniają już kłamstwa od prawdy... Jednak trzeba przyznać, że bohaterowie zostali wspaniale wykreowani.

Choć sam początek książki długo się rozkręca to potem zdecydowanie nabiera tempa. Akcja przyspiesza. Autor serwuje nam wiele zwrotów akcji i przy tym wiele uknutych intryg. Gdy już jesteśmy pewni, że znamy zakończenie tej historii. To autor wywraca Nam wszystko do góry nogami i od nowa zastanawiamy się nad zakończeniem... Nic tu nie jest oczywiste i niczego nie można być pewnym...

"Przyjrzyj się" David Ellis wydawnictwa Harde to kryminał pełen intryg.

"Przyjrzyj się" to świetnie skonstruowany thriller...

Dosyć zagmatwana, w dalszej części niestety mylą się już postacie i fakty. Raczej nie polecam, przereklamowana.

Wow! Nie spodziewałam się tylu zwrotów akcji, tak ciekawie przeprowadzonych intryg, bo jest ich w książce wiele! Polecam serdecznie bardzo dobra książka!

Świetnie utkana intryga. Trochę przydługi początek ale później akcja tak się rozkręciła, że trudno było się oderwać. To moja pierwsza książka tego autora i już rozglądam się za kolejną. Polecam

Bardzo dobrze się słuchalo (świetny lektor i ciekawa fabuła).
Cała historia mimo złożoności była przystępnie przedstawiona i nie pozwoliła się oderwać :)

Bardzo dobrze się słuchalo (świetny lektor i ciekawa fabuła).

Wow takie zwroty akcji że mam wrażenie że jak już myślałam, że domyślam się zakończenia znów wszystko okazywalo się nie takie oczywiste.
Swietnie przedstawione postacie
Simon : Ten typ fa­ce­ta, który może ci wyre­cy­to­wać z pa­mię­ci wzór na deltę lub inne gówno, ale miał­by pro­blem z ob­słu­gą otwie­ra­cza do pu­szek.
A jednak nie do końca... 😊
Na koniec aż musiałam wrócić do początku żeby zobaczyć jak to możliwe że tak dałam się nabrać 😊

Najpierw uwierzyłam w małżeństwo Simona z Vicky, później w jego romans z Lauren, po czasie zorientowałam się, że to Simon i Vicky pociągają za sznurki w tej intrydze. Ale i tak nie wszystko było do samego końca oczywiste.

Swietnie przedstawione postacie
A jednak nie do końca... 😊