Margita

Za mgławicami, za odległymi galaktykami, tysiące lat świetlnych stąd istniały (i istnieją) miejsca, o których nie śniło się naszym przodkom. Światy, w których ludzie i pozaziemskie istoty żyją naturalnie obok siebie, gdzie podróże kosmiczne są codziennością, a nowoczesne dla nas technologie są reliktami przeszłości. To właśnie tam dzieją się historie tak niezwykłe, że tylko ich zapisanie na...

To właśnie tam dzieją się historie tak niezwykłe, że tylko ich zapisanie na mikrochipach lub data papierze ocali je od zapomnienia.

źródło opisu: http://wydawnictwo.craiis.org.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo.craiis.org.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!