Some Sort of Happy

Cykl: Happy Crazy Love (tom 1)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Some Sort of Happy
angielski
Madeline

I almost didn’t believe it was him. In high school, Sebastian Pryce had been an aloof outsider who kept to himself. But now, ten years, later he’s back and unusually attractive. With muscle in all the right places and hands that know exactly what they’re doing, Sebastian is everything I didn’t know I needed. And while he isn’t exactly friendly, he has a magnetism that draws me in. He pulls...

I almost didn’t believe it was him.

He pulls away, afraid he’ll break me.

Until the night I demanded more—and he gave it. (Hard and deep. Twice.)

Were we just two lost, lonely people seeking solace?

Or could a disgraced reality TV star and a flawed, frustrating man actually find some sort of happy together?

** SOME SORT OF HAPPY is a full-length standalone romance. **

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/26125005-some-sort-of-happy

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/26125005-some-sort-of-happy

Darkwish | 2018-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2018

Uwielbiam książki, które silą się na coś nowego, ale jednocześnie nie przesadzają. "Some sort of happy" jest naprawdę pozytywną historią, która pokazuje, że każdy może być kochany.
Główni bohaterzy to mężczyzna zmagający się z niecodziennym zaburzeniem oraz dość zwykła dziewczyna z małej miejscowości. Ich wspólne spotkanie po latach owocuje przyjaźnią, by przekształcić się w coś więcej.
Nie jest to jednak pozycja bez wad, bo czas nie jest domeną autorki. Mamy opis rzeczy, po których wyobrażamy sobie, iż minął miesiąc, a tu pyk... 2 dni.
Niemniej jednak polecam przeczytać.

lulamae | 2017-05-24
Przeczytana: 28 kwietnia 2017

Życie Skylar nie potoczyło się tak jak sobie to wymarzyła. Pragnęła sławy jako aktorka, a program który mógł jej w tym pomóc zniszczył więcej niż pomógł. Skylar wróciła do swojego miasteczka, ale nie czuje się tutaj swobodnie, ponieważ program, w którym wzięła udział "Ujeżdżaj Kowboja" przedstawił ją w złym świetle i zrobił z niej czarny charakter obrażający jej własną społeczność.

Skylar resetując się na plaży zauważa mężczyznę. Przystojnego mężczyznę, który siedzi za nią z czymś wyglądającym na dziennik.
Podczas wychodzenia z plaży potyka się i upada a przystojny Nieznajomy jej pomaga.

Sebastian w szkole średniej był szkolnym dziwakiem. Jednak nikt nigdy nie zainteresował się na tyle, aby dowiedzieć się skąd biorą się jego dziwactwa. Otóż Sebastian cierpi na OCD (tak zwany zespół obsesyjno-komplsyjny). Będąc w szkole był głęboko zauroczony Skylar, znaną dziewczyną, która w odróżnieniu do innych nie nazywała go "dziwakiem", ale była dla niego miła.

To właśnie...

k_a_s_i_a | 2017-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2017

Niesamowita książka. Ukazuje wiele ciekawych aspektów m.in. zmagania z chorobą, samotność, nie zrealizowane marzenia.
Sebastian był prawnik jednak jego choroba oraz dziwne nawyki uniemożliwiały mu pracę. Więc postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka i wieść tam ciche i spokojne życie. Przynajmniej do momentu, aż na swojej drodze spotyka licealną miłość - Skylar.
Skylar zdecydowanie nie przeszkadzały dziwne nawyki Sebastiana. Radziła sobie z nim naprawdę dobrze. Z początku byli przyjaciółmi, ale z czasem ich relacje przerodziły się w coś więcej.
Dawno nie czytałam tak ujmującej serce książki. Sebastian zmagał się ze swoją chorobą przez wiele lat. Ostatecznie na pewno szukał w życiu osoby która mogłaby go zrozumieć, a kiedy już ją znalazł naprawdę trudno było mu przełamać swoje bariery...

magpie101 | 2016-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2016

Jest to ksiazka dzieki ktorej mozemy sie przekonac, ze milosc pokona kazda przeszkode taka jak chorobe, brak pracy i wiele innych.
Sebastian 28 letni prawnik zmaga sie z choroba i swoimi dziwactwami, ktorych tak naprawde nigdy nie da sie wyleczyc jednak jest tak cudownym bohaterem i wspanialym mezczyzna, ze dla mnie byl idealny.
Skylar swietnie radzila sobie z dziwactwami Sebastiana darzac go przyjaznia, a pozniej miloscia.
Calosc swietnie sie czytalo choc kilka razu w oku zakrecila mi sie lza jak czytalam o rozterkach Sebastiana, o tym jak zle sie czuje z jego przyzwyczajeniami i jak mu to przeszkadza ale nie potrafi z nich zrezygnowac. Polecam!

mania_kch | 2016-11-25
Na półkach: Przeczytane, 2016

Sebastian to jedna z bardziej oryginalnych postaci w tego typu literaturze o jakich ostatnio udało mi się czytać. Jego postać jest naprawdę ujmująca a jego przypadek bardzo ciekawy. Skyler niestety niczym się nie wyróżnia jednak na tle tej historii dobrze komponuje się z całością.
Ona trochę roztrzepana i nieco niedojrzała jak na swój wiek. On poukładany, zdyscyplinowany a jednak momentami nieporadny. Kiedy jest ich moment, ich czas, wszystko się zmienia, muszą nauczyć się żyć ze swoimi niedoskonałościami.....
Naprawdę kawałek bardzo ciekawej historii, ale niestety jak dla mnie zdecydowanie za krótkiej. Kilka dodatkowych rozdziałów, dotyczących zwłaszcza Sebastiana i jego zmagań z samym sobą, mogłyby zdziałać cuda, historia byłaby zdecydowanie dużo lepsza.
Mimo to, warto przeczytać :)

belli | 2016-11-20
Przeczytana: 16 listopada 2016

Na prawdę dobra ksiązka, oczywiście historia dojki ludzi, którzy kiedys spotkali sie w szkole. On oczywiscie bardzo ja polubił moze nawet była jego młodzieńcza milością, ale jak sie okzuje nasz bohater cierpi na chorobe, ktora spowodowała że okres szkoly nie byl dla niego przyjemny,. A teraz? ona wraca do rodzinnego miasteczka, po totatlnej porażce i jakoś próbuje z tym zyc i spotyka jego. Nie jest łatwo cos zacząc i jak się okazuje ona nadal mu się podoba, moze nigdy nie przestał jej kochać?

Ania | 2016-11-03

Zaskoczyła mnie tak książka. I to bardzo pozytywnie. A właściwie zaskoczył mnie Sebastian. Chyba dotąd nigdy nie miałam do czynienia z takim bohaterem, który żyje z chorobą, której do końca nie da się wyleczyć. Owszem był przystojny, mądry tak jak wszyscy inni faceci w tego typu książkach. Ale był też przez swoją chorobę nie dziwny, a intrygujący. Dla mnie te jego "małe dziwactwa" sprawiały, że był idealnym nie ideałem. Dzięki nim był seskowny. A Skylar, którą początkowo brałam za lekką głupawą, zadziwiała mnie pogodą ducha i nie poddawaniem się. I nie chodzi mi tutaj o szukanie nowej pracy, stracenie korony, etc. bardziej o małe kroki przyjaźni, a póxniej miłości w kierunku Sebastiana. Były tak realne i rzeczywiste..zdumiewające. Naprawdę spodobała mi się historia. I chociaż owszem w każdej dobrej powieści muszą pojawiać się dramaty i zwroty akcji, tutaj lubiłam czytać o drobnostkach, które normalnie ignuryjemy w prawdziwym świecie, a dla niektórych są krokami milowymi. I skoro...

Joaśka | 2016-10-30
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 30 października 2016

Miłość może pokonać wszystko...może być  światłem, które oświetli tkwiących  w mroku... może być grawitacją, sprawiając, że ludzie czują się przyciągani do siebie... może być mocą, pomnażając to, co w nas najlepsze lub ze strachu przed nią ,to co najgorsze...może rozwijać,obnażać, ujawniać, ale także i kłamać...potrafi wybaczyć... może być nadzieją ,na dobre dziś i lepsze jutro...
Miłość jest w stanie wszystko przeniknąć, ponieważ miłość jest kwintesencją życia...a książka ta,to kwintesencja miłości.

Do zaczytania 😚