Sprawa upartej kłamczuchy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

W biurze Perry ego Masona zjawia się elegancko ubrana kobieta w ciemnych okularach. zostawia torebkę, a w niej pistolet. Później twierdzi, że w ogóle jej tam nie było. Wkrótce okazuje się, że w grę wchodzą duże pieniądze, klika nieudanych małżeństw, a także parę mocno podejrzanych osób. Do tego znienacka na scenie pojawia się trup. Kto tu kim manipulujea

eR_ | 2014-07-17

Nie ma jak klasyka,jeszcze w takim wykonaniu.

kruszynkaaa91 | 2014-03-18
Przeczytana: 18 marca 2014

Jak bardzo adwokat może ufać swoim klientom?
Spektakularne wystąpienia adwokata Masona znają wszyscy. Kiedy broni jakiegoś klienta stróżowie prawa wiedzą że to nie będzie łatwa sprawa.
Nawet przyparty do mury Perry Mason zawsze znajdzie jakiego asa w rękawie.
Na pomoc zawsze może liczyć swojej super asystentki Delli Street a także Paula Drake szefa Agencji Detektywistycznej Paul Drake, którego bystre oko nic nie przepatrzy.

Gdy idzie się do Perrego Masona należy go nie okłamywać, a przede wszystkim zastosować się do jego rad. Co było tak ważne żeby nie posłuchać tak dobrego adwokata i zrobić po swojemu przez co wpadając w jeszcze większe bagno.
Tytułowa 'uparta kłamczucha' kręci i kłamie na każdym kroku jedno kłamstwo tuszuje drugi aż dochodzi do momentu gdzie tylko Perry może jej pomóc tylko czy mu się to uda

Skeczor | 2015-11-24
tardis | 2015-08-29