Solid

Zdecydowanie ta część podoba mi się najmniej. Cała książka jest ok, ale zakończenie mnie rozczarowało i popsuło cały osąd :( Po wszystkich dramatach i tajemnicach, autorka zafundowała nam harlequina. To oczywiście tylko moja opinia i każdy, kto lubi mniej dramatyczne zakończenia będzie bardzo usatysfakcjonowany :) Z czystym sumieniem polecam serię, bo Gabi i Paxon dostarczą nam niezapomnianych wrażeń :)

"Kto twierdzi, że trwały fundament musi zacząć się od rysy?
Czasami musisz po prostu sięgnąć dna, złapać cegły które w ciebie rzucają, i zbudować własny fundament.
Trwałość budowana jest na zaufaniu, żadnych kłamstw, żadnych oszustw i nikt nie zbuduje tego za ciebie." - słowa Gabrielli podsumowujące całą serię...dla mnie idealnie odzwierciedlenie tej całej historii.

IDEALNA ,tak opisałabym całą serię gdybym miała to zrobić w jednym słowie.
Idealna mimo swej brzydoty,mimo ogromu cierpienia,mimo tragedii ,straty,upokorzenia i zapomnienia.

"Solid" to nic innego jak idealne zakończenie. Zakończenie,które wydawać by się mogło na początku ,że nie miało racji bytu.
Zakończenie ,które nie powinno mieć miejsca, biorąc oczywiście pod uwagę przeszłość...a jednak...Wczoraj było i liczy się tylko dzisiaj.

"Kto twierdzi, że trwały fundament musi zacząć się od rysy?

Trzecia i ostatnia część serii Twin duo nie ustępuje poprzednim i od samego początku sporo się dzieje. Ta część ma jedną dużą zaletę - napisana jest z punktu widzenia obojga bohaterów, więc możemy poznać, co tam siedzi w głowie Paxa.
Gabby coraz więcej sobie przypomina (jej wspomnienia z nocy poślubnej są szokujące) i chciałoby się krzyknąć: Stop! Przestań już sobie przypominać te koszmary, które oddalają cię od Paxa! Książeczka jest niestety zdecydowanie za krótka i nie udzieliła odpowiedzi na niektóre nurtujące mnie pytania, np dotyczące nagrania, które oglądał Pax, no chyba, że to była ta noc poślubna. Za to zawiera bardzo oryginalne sceny seksu, w czym Pax się bardzo lubuje :) Zdecydowanie polecam całą serię!

To ostatnia część o bliźniaczce i Paxtonie.
Ta część też wciąga, chociaż emocje są już ciut mniejsze (stąd osiem gwiazdek) . Sporo się wyjaśnia, praktycznie wszystko - chociaż nie - jednego autorka nie zdradza, ale o tym dowiecie się po przeczytaniu tej części.

Całą serię szczerze polecam. Jest inna, nietuzinkowa, świetnie napisana, dodaję ją do moich ulubionych.

To ostatnia część o bliźniaczce i Paxtonie.

Bomba z opóźnionym zapłonem!!!

Bomba z opóźnionym zapłonem!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jest idealne zakończenie serii.... Nie chcę opisywać, bo rzucę spoilerem więc po prostu powiem tylko, że warto było sięgnąć po tą serię. :-)

Jedna z najlepszych serii. Pochłonęła mnie całkowicie. Jestem pod wrażeniem.

Jedna z najlepszych serii. Pochłonęła mnie całkowicie. Jestem pod wrażeniem.

2056

To była świetna kontynuacja historii Paxtona i Gabby. Zabawnie było wrócić do ich szaleństwa. Mieliśmy w końcu odpowiedzi, których nie dostaliśmy w Slut, Pod koniec naprawdę podobała mi się niespodzianka !!!

Ostatnia część gdzie rozwiązuje się wiele zagadek.

Ostatnia część gdzie rozwiązuje się wiele zagadek.

• Przeczytane w 2016 r.
  • 2016