Solid

Jettie Woodruff Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Bliźniaczki [Jettie Woodruff] (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
dark romans abuse adult fiction
Solid
Bliźniaczki [Jettie Woodruff] (tom 2.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski
dark romans abuse adult fiction

Ostatnia część gdzie rozwiązuje się wiele zagadek.

To była świetna kontynuacja historii Paxtona i Gabby. Zabawnie było wrócić do ich szaleństwa. Mieliśmy w końcu odpowiedzi, których nie dostaliśmy w Slut, Pod koniec naprawdę podobała mi się niespodzianka !!!

Jedna z najlepszych serii. Pochłonęła mnie całkowicie. Jestem pod wrażeniem.

To jest idealne zakończenie serii.... Nie chcę opisywać, bo rzucę spoilerem więc po prostu powiem tylko, że warto było sięgnąć po tą serię. :-)

1995

Zdecydowanie ta część podoba mi się najmniej. Cała książka jest ok, ale zakończenie mnie rozczarowało i popsuło cały osąd :( Po wszystkich dramatach i tajemnicach, autorka zafundowała nam harlequina. To oczywiście tylko moja opinia i każdy, kto lubi mniej dramatyczne zakończenia będzie bardzo usatysfakcjonowany :) Z czystym sumieniem polecam serię, bo Gabi i Paxon dostarczą...

"Kto twierdzi, że trwały fundament musi zacząć się od rysy?
Czasami musisz po prostu sięgnąć dna, złapać cegły które w ciebie rzucają, i zbudować własny fundament.
Trwałość budowana jest na zaufaniu, żadnych kłamstw, żadnych oszustw i nikt nie zbuduje tego za ciebie." - słowa Gabrielli podsumowujące całą serię...dla mnie idealnie odzwierciedlenie tej całej...

Trzecia i ostatnia część serii Twin duo nie ustępuje poprzednim i od samego początku sporo się dzieje. Ta część ma jedną dużą zaletę - napisana jest z punktu widzenia obojga bohaterów, więc możemy poznać, co tam siedzi w głowie Paxa.
Gabby coraz więcej sobie przypomina (jej wspomnienia z nocy poślubnej są szokujące) i chciałoby się krzyknąć: Stop! Przestań już sobie...

To ostatnia część o bliźniaczce i Paxtonie.
Ta część też wciąga, chociaż emocje są już ciut mniejsze (stąd osiem gwiazdek) . Sporo się wyjaśnia, praktycznie wszystko - chociaż nie - jednego autorka nie zdradza, ale o tym dowiecie się po przeczytaniu tej części.

Całą serię szczerze polecam. Jest inna, nietuzinkowa, świetnie napisana, dodaję ją do moich ulubionych.

Bomba z opóźnionym zapłonem!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• E-book
  • Przeczytane w 2016 r.