Przeciętniaki

Wydawnictwo: Novae Res
9 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Przeciętniaki

Przeciętniaki to uniwersalna historia o wchodzeniu w dorosłość - czasie, kiedy w życiu młodego człowieka wiele rzeczy jest „pierwszych”: pierwsza miłość, pierwsze ważne wybory, pierwszy alkohol czy pierwsze imprezy. Żywy, szkolny język opowieści oraz szerokie spektrum wydarzeń i emocji towarzyszących bohaterom sprawiają, że książka przeniesie Cię w świat czasem zabawnej, innym razem trudnej rzeczywistości młodych ludzi.

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/przecietniaki-luczak-adam-p-605462.html

źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl/przecietniaki-luczak-adam-p-605462.html

Pani Lecter | 2016-01-16

Muszę przyznać, że wybierając książki od Wydawnictwa Novae Res, mam niemały problem. Długa lista pozycji kusi pięknymi okładkami i fascynującymi opisami. Najczęściej wypisuję tytuły, które mnie interesują i przyciągają uwagę szatą graficzną, a później czytam streszczenia i eliminuję lektury, które mnie nie przekonały. Trochę wahałam się nad ''Przeciętniakami'', ale stwierdziłam, że przyda mi się taka lżejsza, teraźniejsza lektura. W tygodniu wróciłam zmęczona do domu po ośmiu godzinach chłonięcia wiedzy. Zdjęłam buty, rzuciłam torbą, oparłam głowę o stół i głośno jęknęłam. Minął pierwszy miesiąc szkoły, a ja już miałam dość. Przeniosłam swoje zwłoki do pokoju i zastałam tam czekającą na mnie przesyłkę. Odpakowałam i... Jęknęłam jeszcze głośniej. Nie spodziewałam się takiej tłuściutkiej pozycji. Liczyłam na trzysta stron lekkiej lektury, a tu ponad sześćset numerków u dołu.

Mój entuzjazm opadł. Bo ile można pisać o jednym? Zaczęłam i tutaj spotkało mnie kolejne zaskoczenie....