Ale to były wakacje

Seria: Ale babka i robi co lubi
Wydawnictwo: KP Kinga Paruzel
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Matacz

Witam wszystkich słonecznie i gorąco! Zapraszam do korzystania z zupełnie nowych przepisów zamieszczonych w moim najnowszym e-booku pt. „Ale to były wakacje”. Okres letni kojarzy mi się ze słońcem i z tym co w tym pięknym czasie daje nam natura. Tylko latem stragany uginają się od świeżych owoców, których kolory, zapach i soczystość nie pozwalają mi przejść obojętnie. Ten e-book traktuje...

Witam wszystkich słonecznie i gorąco!
Zapraszam do korzystania z zupełnie nowych przepisów
zamieszczonych w moim najnowszym e-booku pt. „Ale to były wakacje”.
Okres letni kojarzy mi się ze słońcem i z tym co w tym pięknym czasie
daje nam natura. Tylko latem stragany uginają się od świeżych owoców,
których kolory, zapach i soczystość nie pozwalają mi przejść obojętnie.
Ten e-book traktuje właśnie o tym jak ten cudowny okres wykorzystać
nie tylko na beztroskie leniuchowanie, ale przede wszystkim jak chłonąć
możliwości jakie daje nam ten letni czas.
Życzę wielu smacznych i ciepłych chwil.

źródło opisu: http://kingaparuzel.pl

źródło okładki: http://kingaparuzel.pl

Matacz | 2016-01-12
Na półkach: Przeczytane, Kulinaria, 2015, E-Books
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Parafrazując tytuł chciałoby się napisać: ale to była książka kucharska… Niestety nie była aż tak fajna. Jak dla mnie za dużo przepisów na ciasta, ciasteczka i inne wypieki. Zdecydowanie wolałbym jakieś wakacyjne owocowe sałatki lub desery. Plusem są przepisy na lody, na których widok ślinka cieknie, jednak jak dla mnie to trochę za mało. I ogólnie przepisów też mogłoby być więcej. Oczywiście ebook jest bardzo ładnie wydany i ma świetną oprawę graficzną, ale do tego autorka zdążyła nas już przyzwyczaić. Podsumowując, lody i sorbety jak najbardziej tak. Pozostałe przepisy niekoniecznie. Podkreślam, że to moja subiektywna ocena i innym może spodobać się coś innego np. wypieki.