Dieta ze smakiem

Wydawnictwo: Burda Książki, Burda Publishing Polska
Matacz

W swojej najnowszej książce Kinga Paruzel pokazuje, jak zdrowo się odżywiać, nie pozbawiając się przyjemności jedzenia. W "Diecie ze smakiem" znajdziemy przepisy zarówno na sycące śniadania, jak i zdrowe obiady. Nie mogło zabraknąć oczywiście boskich deserów, bo jeśli chodzi o nie, to autorka nie ma sobie równych. Jak tu narzekać, jeśli dzień rozpoczynamy od owsiankowego crème brûlée? Później jest jeszcze smaczniej: pstrąg w migdałach na obiad, do tego zupa z pieczonych batatów, a na deser… może brownie z burakami? Dokładkę? Proszę bardzo!

źródło opisu: www.burdaksiazki.pl/

źródło okładki: www.burdaksiazki.pl/