Flexitarianizm

Burda Media Polska
2019-11-27
2019-11-27
kulinaria

Flexitarianizm, czyli elastyczny wegetarianizm, różni ten rodzaj diety od wegetarianizmu to, że mięso nie jest całkowicie wykluczone, a jedynie spożywane okazjonalnie. No ale k***a przepis na stek wołowy? Gdzie tu FLEXITARIANIZM?? Książka 2/10 . Autorka chciała, żeby było światowo, a jest byle jak.

Wiele obiecywałam sobie po tej książce,. Od pewnego czasu w moim jadłospisie mięso występuje rzadziej, więc propozycja Paruzel wydawała się idelana. No właśnie, wydawała się. Po lekturze kilku stricte wegańskich propozycji przepisy autorki wydają się mało oryginalne. Pomimo pięknego wydania i apetycznych zdjęć jakoś nie powaliła. Na plus wstęp i porady.

Od kiedy mam tą książkę gotuję jak szalona. Zdrowe, proste i kolorowe przepisy. Bez "dziwnych" składników. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym książka jest pięknie wydana. Dopracowana w każdym szczególe. Z całego serca polecam!

Polecam osobom, które chciałyby zmienić swoją dietę lub poznać flexitarianizm - jedną z najzdrowszych i najłatwiejszych diet.
W książce znajdziemy wiele przepisów i interesujących porad.

W książce znajdziemy wiele przepisów i interesujących porad.

• Kucharskie
  • Kuchnia