Flexitarianizm

Burda Media Polska
kulinaria
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria

Wiele obiecywałam sobie po tej książce,. Od pewnego czasu w moim jadłospisie mięso występuje rzadziej, więc propozycja Paruzel wydawała się idelana. No właśnie, wydawała się. Po lekturze kilku stricte wegańskich propozycji przepisy autorki wydają się mało oryginalne. Pomimo pięknego wydania i apetycznych zdjęć jakoś nie powaliła. Na plus wstęp i porady.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Od kiedy mam tą książkę gotuję jak szalona. Zdrowe, proste i kolorowe przepisy. Bez "dziwnych" składników. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym książka jest pięknie wydana. Dopracowana w każdym szczególe. Z całego serca polecam!

• Kuchnia/Ogród/Zdrowie/Uroda
  • KULINARIA