Pan Szatan

Wydawnictwo: Świat Książki
literatura polska

Tajemnicze morderstwa, międzynarodowy spisek, akcja w wielu miejscach świata połączenie wątków satanistycznych, kryminalnych i zagrożeń terrorystycznych. Dwaj dziennikarze, wybierający się w podróż po słynnych miejscach, naznaczonych obecnością diabła, giną z krucyfiksem w plecach. By rozwiązać zagadkę, prywatny detektyw i były dominikanin Józef Maria Dyduch rusza w nie zrealizowaną podróż, odwiedzając Jerycho, Avilię, Nantes i Lourdes. Towarzyszy mu ukochana jednego z zabitych, prostytutka Maria. Ich śladem podążają agenci tajnych służb...

wiejskifilozof | 2011-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2011

thriller z poczuciem humoru . fajny

Dobra książka, szybko się ją czyta. Jeśli ktoś lubi tajemnice, zbrodnie, spiski a w tle wątki religilne to jak najbardziej polecam.

Dnamica | 2011-01-05

Prawdę mówiac spodziewałam się czegoś więcej po tej lekturze, akcja w miarę interesująca. Autor włozył wiele pracy w stworzenie powieści sensacyjnej przenosząc ją w rejony Izraela jak rownież Polski

Triss | 2011-05-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: czerwiec 2010

Pierwsza i na pewno nie ostatnia książka pana Grina, po którą na pewno sięgnę raz jeszcze.

Ugarte | 2016-06-07
Przeczytana: 2012 rok