Pamiątka po Marszałku Józefie Piłsudskim

Wydawnictwo: Literackie Towarzystwo Wydawnicze
historia
LubimyCzytać

Niniejszy album poświęcony jest pierwszemu marszałkowi Polski, Józefowi Piłsudskiemu. Każda strona Albumu odtwarza w ilustracji scenę z życia lub podobiznę Marszałka, opatrzona odpowiednio dobranym wyjątkiem z jego pism, przemówień lub rozkazów. W ten sposób całość Albumu obrazuje pasmo życia, wysiłków i czynów Wielkiego Wodza Narodu, związane z nieśmiertelnymi Jego słowy, które stać się powinny najcenniejszym drogowskazem dla każdego Polaka.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!