Rykoszet

Wydawnictwo: Świat Książki
Ricochet
sędzia, detektyw, śledztwo, śmierć

Inne wydania

Elise Laird, młoda i piękna żona sędziego okręgowego Cato Lairda, od dawna jest obiektem niewybrednych plotek. Posądzana o małżeństwo dla pieniędzy, w rzeczywistości sumiennie wypełnia obowiązki żony znanego męża. I oto nagle do domu Lairda wezwani zostają w środku nocy detektywi Duncan Hatcher i jego partnerka DeeDee Brown. Okazuje się, że Elise w obronie własnej zastrzeliła włamywacza. Jej wyjaśnienia są jednak dość mętne. Duncana zaczyna dręczyć podejrzenie, że za całą sprawą kryje się coś więcej, a na dodatek musi się bronić przed zmysłowym urokiem podejrzanej. Śledztwo nabiera niebezpiecznego tempa, gdy detektywi odkrywają dziwne powiązania pomiędzy włamywaczem i sędzią, a Elise nagle znika...

wiech | 2015-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2015

Miał być świetny thriller, pełen zaskakujących zwrotów akcji i seksualnego napięcia.
Trochę się zawiodłam. I to na autorce, którą bardzo lubię.
Fabuła od początku przewidywalna.
Nie było ani momentów zaskoczenia ani zwrotów akcji.
Z zapowiedzi pozostały jedynie morderstwa i seksualne napięcie.
Książka dłużyła się niemiłosiernie.
Rozczarowanie osłodziła mi jedynie postać głównego bohatera.
Detektywa, obdarzonego rzadkim talentem - potrafił przepięknie grać ze słuchu na pianinie.
Ukrywał swój talent - nie chciał być uważany za wybryk natury.
Lubię dreszczowce Sandry Brown – zawsze z romansem w tle :)
Ten zaliczam do słabszych.
Opinię podwyższyłam, bo to jednak moja ulubiona autorka :)

Kasiag | 2015-12-14
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Sandra Brown jest jedną z moich ulubionych autorek od bardzo dawna. Nie było więc dla mnie żadną niespodzianką, że "Rykoszet" wciągnął mnie bez reszty i to momentalnie od pierwszej strony.
Brown bardzo sprawnie i inteligentnie prowadzi akcję, posługując się przy tym lekką i przystępną narracją, dzięki czemu czytanie jej książek sprawia mi zawsze tak dużą przyjemność.
"Rykoszet" to doskonałe połączenie sensacji i romansu.
Liczne zwroty akcji, piętrzące się znaki zapytania, tajemnica za tajemnicą. Poza tym, mocno wyczuwalne przyciąganie między Duncanem, a Elise, które dodane do całości nadaje dużo dodatkowych wrażeń i emocji :)
Polecam!

Monika | 2011-02-03
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 03 lutego 2011

Zawsze, gdy biorę do ręki książkę pani Sandry wiem, że będzie to coś fajnego :) Miłe uczucie.
Tym razem też się nie zawiodłam.

aleczka | 2014-04-28
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Piękna kobieta, morderstwo, przystojny policjant, narkotyki, duuużo seksu.. czyli wszystkie składniki klasycznego kryminału! A że pisany ręką Sandry Brown, to musi dobrze się czytać :)
Polecam:)

Wero | 2010-10-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Fenomenalna książka. Zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że czytelnik dosłownie po kilkudziesięciu stronach jest zdezorientowany. Polecam.

Emma | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Bardzo dobry, klasyczny kryminał ze świetnym zakończeniem.
Czyta się szybko, akcja jest wartka, i trudno się od książki oderwać.
Polecam wszystkim znudzonym szarym dniem i szukającym dobrej rozrywki.

ainaka | 2016-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Bardzo dobry kryminał z wątkiem miłosnym,świetnie się czyta, polecam...

Aniutka90 | 2012-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2012

Sandra Brown to moja jedna z ulubionych pisarek bo pisze romanse jak i sensacje. Aczkolwiek miałam chyba swój kryzys czytelniczy bo ta książka ciągnęła mi się strasznie i po kawałku. Może i jakaś akcja była, ale mnie to wcale nie wciągnęło. Momentami zapominałam co czytam. A koniec nie był wcale zaskakujący, łatwo było się domyślić kto jest "złym charakterem ". Książkę oceniam jako przeciętną ale mam słabość do Sandry Brown, więc zostaje o tak....

dona | 2010-03-27
Przeczytana: 27 marca 2010

Super książka, zresztą jak każda tej autorki.

invisible95 | 2012-05-24

Jest to jeden z lepszych kryminałów, jakie czytałam. Ostatnie 150-170 stron przeczytałam jednym tchem, nie mogąc się oderwać, nawet na wykonanie najprostszych czynności, na przykład takich, jak zaspokojenie głodu ; p Sprostuję, że nie oznacza to, iż początek jest kiepski, wręcz przeciwnie, książka wciąga już od prologu, ale rozwój akcji i zakończenie jest po prostu mistrzostwem świata. Polecam !