Uwikłany

Wydawnictwo: Red Horse

Miał dobrą pracę, kochającą żonę i wspaniałych synów. Gdy oskarżono go o oszustwo i kradzież, był pewien, że wszystko można łatwo wytłumaczyć. Dowody jednak przemawiały przeciw niemu. Aleks zosta

| 2011-05-28

Świetna. Po prostu świetna. Poleciła mi ją sąsiadka, więc i ja polecam wam tę książkę. Nie pożałujecie!

Discordia | 2011-11-10
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 10 listopada 2011

Świetny kryminał który trzyma w napięciu do ostatniej kartki. Trup ściele się gęsto, intryga goni intrygę a na pytanie kto zabija i kim jest tajemniczy Andover nie łatwo znaleźć odpowiedź.
Polecam serdecznie nie tylko mężczyzną ale i kobietą, które mogą liczyć też na mały wątek miłosny.

Ilona | 2012-06-10
Przeczytana: 06 czerwca 2012

Szybko się czyta, ponieważ akcja wciąga.. polecam ;)

Agnieszka Maciałek | 2012-07-23
Przeczytana: grudzień 2010

Świetna, nie sposób się od niej oderwać.

Booka | 2011-12-06
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 06 grudnia 2011

Standard. Nic zaskakującego, ale do pociągu się nadaje.

Henioo | 2013-09-23
Przeczytana: lipiec 2010

Alex Albury, miał dobrą, kochającą żonę, super pracę i dwóch kochających synków. Pewnego dnia oskarżono go o coś, czego nie zrobił- o oszustwo i kradzież grubych milionów funtów. Dowody przemawiały przeciwko niemu.
Po 4-letniej odsiadce wychodzi na wolność, z jednym tylko celem, by dopaść Andovera, człowieka, który go we wszystko wrobił.
Cała sprawa ma korzenie aż w II wojnie światowej, zaś Andoverem okazał się adwokat Alexa, wnuk człowieka, który wspólnie z dziadkiem Alexa, kombinował na lewo kasę na ratowaniu Żydów przed hitlerowcami.
Dość dobra.
Polecam na szybkie, przyjemne i bezstresowe czytanie.

sybla | 2015-07-25
Przeczytana: 2014 rok

Wciągająca, nieźle napisana historia.

Marta | 2016-08-27
nailavey | 2015-10-16