Pauline Rowson

Urodziła się i dorastała w Portsmouth w Anglii, obecnie zaś mieszka na Hayling Island w hrabstwie Hampshire, w niezwykłym miejscu położonym pomiędzy dwoma pięknymi zatokami Langstone i Chichester. To... Urodziła się i dorastała w Portsmouth w Anglii, obecnie zaś mieszka na Hayling Island w hrabstwie Hampshire, w niezwykłym miejscu położonym pomiędzy dwoma pięknymi zatokami Langstone i Chichester. To tam autorka osadziła akcję wielu ze swoich powieści.
Zanim Rowson została pisarką, przez wiele lat prowadziła swoją własną agencję marketingową. Była prelegentką na konferencjach o tej tematyce oraz autorką wielu poradników z zakresu marketingu, samodoskonalenia się i motywacji.
Przygoda, nieustraszeni bohaterowie zawsze fascynowali Pauline, ale najbardziej intrygowała ją tajemnice i mroczne sekrety, które kryje każdy z nas. Owa fascynacja oraz miłość do morza zaprowadziły Pauline do stworzenia zupełnie nowego gatunku kryminału - the marine mystery (morska tajemnica). Rowson bowiem uwielbia obmyślać fabułę swoich powieści podczas żeglowania ze swoim mężem Bobem przy brytyjskich wybrzeżach.

źródło opisu: http://www.rowmark.co.uk

źródło zdjęcia: http://www.rowmark.co.uk/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ogień i woda
Ogień i woda
Pauline Rowson

5,86 (49 ocen i 6 opinii)
Ogień i woda Seria: Tajna Strefa
Strażak Jack Bartholomew ginie w trakcie akcji gaszenia pożaru w starym opuszczonym budynku portowego miasta. Wypadek czy podpalenie? Artysta malarz, marynista, Adam Greene tego nie wie, ale ma ś...
czytelników: 106 | opinie: 6 | ocena: 5,86 (49 głosów)
Uwikłany
Uwikłany
Pauline Rowson

5,98 (57 ocen i 9 opinii)
Uwikłany
Miał dobrą pracę, kochającą żonę i wspaniałych synów. Gdy oskarżono go o oszustwo i kradzież, był pewien, że wszystko można łatwo wytłumaczyć. Dowody jednak przemawiały przeciw niemu. Aleks zosta
czytelników: 114 | opinie: 9 | ocena: 5,98 (57 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
133
74
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (133)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd