Irena Jarosińska. Pismo obrazkowe

poradniki
LubimyCzytać

Album Irena Jarosińska: pismo obrazkowe będzie pierwszą publikacją poświęconą twórczości jednej z najciekawszych polskich fotografek XX wieku – artystki i pionierki fotoreportażu kobiecego. Dominująca w albumie część fotograficzna wzbogacona będzie o dopełniające ją teksty autorstwa znakomitych fotografów i krytyków: Chrisa Niedenthala, Tadeusza Rolke, Anki Ptaszkowskiej i Kuby Dąbrowskiego. Album w polsko-angielskiej wersji językowej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!