Archiwistyka społeczna

Okładka książki Archiwistyka społeczna Dominik Czapigo, Tomasz Czarnota, Zbigniew Gluza, Monika Lipka, Joanna Łuba, Maciej Melon, Joanna Michałowska, Mariusz Olczak, Małgorzata Pankowska-Dowigiało, Władysław Stępniak, Marcin Wilkowski, Katarzyna Ziętal
Okładka książki Archiwistyka społeczna
Dominik CzapigoTomasz Czarnota Wydawnictwo: Ośrodek KARTA popularnonaukowa
popularnonaukowa
Ośrodek KARTA
2012-01-01
2012-01-01

Okładka książki Karta nr 117 / 2023 Włodzimierz Brus, Sylwia Chutnik, Dominik Czapigo, Zbigniew Gluza, Ksawery Pruszyński, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Anna Richter, Aleksiej Rogozin, Małgorzata Szejnert, Roman Umiastowski, Rafał Wnuk
Karta nr 117 /... Włodzimierz Brus, S...
Okładka książki Karta nr 116 / 2023 Zbigniew Gluza, Anna Landau-Czajka, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Wojciech Rodak, Aleksiej Rogozin, Tadeusz Rolke, Wiesław Złoch
Karta nr 116 /... Zbigniew Gluza, Ann...
Okładka książki Karta nr 115 Ruth Andreas-Friedrich, Marian Berland, Zbigniew Gluza, Jan Lityński, Ksawery Pruszyński, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA
Karta nr 115 Ruth Andreas-Friedr...
Okładka książki Karta nr 114 / 2023 Juozas Baltušis, Tatiana Czernawina, Antoni Dudek, Zbigniew Gluza, Aleksandra (Ola) Hnatiuk, Jan Józef Lipski, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Małgorzata Sopyło
Karta nr 114 /... Juozas Baltušis, Ta...

Bardzo przydatna pozycja dla wszystkich organizatorów archiwum społecznego, przygotowana przez autorów na prawdę znających się na rzeczy. Dużo praktycznych wskazówek dotyczących gromadzenia, opracowywania i publikowania w sieci zdjęć i dokumentów. Napisana w przystępny, użyteczny sposób. Do tego pięknie zaprojektowana i wydana.

• Przeczytane w 2013 r.
  • Historia/Kultura - różne

Dodaj cytat z książki Archiwistyka społeczna