Spontaniczne szczęście

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
orchideaidea

Nowe ścieżki w podróży ku szczęściu. Czy pamiętasz czasy, gdy wszystko wydawało się ekscytujące, uczucia wyraziste a małe rzeczy dawały wielkie szczęście? Czy tęsknisz za radością codziennego życia? Czy czujesz, że problemy górują nad szczęściem? Niezależnie od tego, czy cierpisz na depresję, czy po prostu pragniesz poczuć się szczęśliwy, książka ta pomoże ci zmienić nastawienie do zdrowia...

Nowe ścieżki w podróży ku szczęściu.

Czy pamiętasz czasy, gdy wszystko wydawało się ekscytujące, uczucia wyraziste a małe rzeczy dawały wielkie szczęście? Czy tęsknisz za radością codziennego życia? Czy czujesz, że problemy górują nad szczęściem? Niezależnie od tego, czy cierpisz na depresję, czy po prostu pragniesz poczuć się szczęśliwy, książka ta pomoże ci zmienić nastawienie do zdrowia emocjonalnego i znaleźć w swym życiu powody do trwałego i szczerego zadowolenia.
Dr Weil prezentuje czytelnikowi bogaty wybór naukowo potwierdzonych strategii zaczerpniętych z dokonań psychologii Wschodu i Zachodu, opracowanych z myślą o łagodzeniu negatywnych nastrojów i wspieraniu zadowolenia, komfortu, odporności psychicznej oraz równowagi emocjonalnej. Gromadząc wnioski z wielu dziedzin, takich jak psychoterapia, trening świadomości, buddyjska koncepcja umysłu czy dietetyka, autor prezentuje wypróbowane techniki budowania dobrostanu emocjonalnego, łagodzenia skutków stresu i lęku, rozwoju duchowego oraz zmiany mentalnych nawyków, które umacniają w nas negatywne wzorce reakcji emocjonalnych. Podsumowaniem tych obserwacji jest ośmiotygodniowy program terapii emocjonalnej wspartej krótko- i długofalowymi zaleceniami w kwestii żywienia, aktywności fizycznej, suplementów diety, otoczenia i wielu innych aspektów zdrowego życia.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!