Okno na skrzyżowanie. Baśnie świąteczne dla dorosłych

Wydawnictwo: Pierwsze

Wyobraź sobie, że spotykasz anioła. Wygląda jak zapijaczony menel i mówi, że zamierza spełnić twoje życzenie. Co ci szkodzi mu uwierzyć, zwłaszcza że Boże Narodzenie tuż tuż, a to czas, który sprzyja marzeniom. Więc zwierzasz się menelowi podającemu się za anioła ze swoich najskrytszych pragnień. Sam sobie wydajesz się śmieszny albo żałosny, przecież widzisz z kim rozmawiasz i od dawna już nie wierzysz w bajki.

eweluian | 2015-09-10
Przeczytana: 07 września 2015

Opowiadania dość przewidywalne, ale myślę, że jest to dobry świąteczny prezent dla kogoś, kto lubi święta i nastrój Bożego Narodzenia.

Otori | 2016-09-23
Na półkach: Homo diem, Przeczytane