Już jadę!

Seria: A KUKU! [Babaryba]
Wydawnictwo: Babaryba
Aghama

Seria innowacyjnych, kartonikowych książek dla najmłodszych stworzona przez Herve Tulleta, autora wielu bestsellerów dla dzieci, m.in. NACIŚNIJ MNIE, KOLORY, TURLUTUTU NA WAKACJACH. Wykonane z twardego kartonu, poprzez swoja "schodkową" budowę, pobudzają dzieci do aktywnej lektury, wciągając do zabawy również rodziców. A KUKU! to seria książek dla najmłodszych czytelników: do wspólnego...

A KUKU! to seria książek dla najmłodszych czytelników: do wspólnego czytania, wymyślania własnych bajek oraz nauki wyrazów dźwiękonaśladowczych.

W serii ukazały się: SUPER TATA, UFO KUKU!, JUŻ JADĘ!, DUŻY CZY MAŁY?

źródło opisu: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/JUZ-JADE-Herve-Tullet/156

źródło okładki: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/JUZ-JADE-Herve-Tullet/156

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!