A dlaczego?

Tłumaczenie: Katarzyna Skalska
Wydawnictwo: Zakamarki
Varför då?
jagarkar

Wstaję, patrzę, świeci słońce. I chcę wiedzieć - a dlaczego? Dlaczego ptak lata? Dlaczego pies szczeka? Dlaczego pada deszcz? W rytmicznie powtarzających się obrazach i słowach pytamy o otaczający świat. Ptak, pan, pies, Jaś, deszcz - wszyscy coś robią. Tylko dlaczego? Po co? I jak to jest? Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka inspirująca do...

Wstaję, patrzę, świeci słońce. I chcę wiedzieć - a dlaczego?
Dlaczego ptak lata? Dlaczego pies szczeka? Dlaczego pada deszcz?

Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka inspirująca do zabawy.

Szwedzkie bestsellery dla jedno-, dwulatków, które polubiło już wielu polskich maluchów.

źródło opisu: Wydawnictwo Zakamarki, 2013

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/index.php/a-dlaczego.html?dir=asc&order=a

| 2015-08-15

Prosty język, bardzo krótkie zdania. Pewna dziewczynka (każdy może wymyślić inne imię) budzi się rano, spogląda na słońce i chce wiedzieć; a dlaczego? Po co to? Musi patrzeć, musi pytać dlaczego ptak leci, pan jedzie, szczeka pies itd.

Pamiętajmy drodzy dorośli; dziecko nie pyta nas ze złośliwości. Ono naprawdę jest ciekawe świata. Wiem, to czasem męczące niezwykle > polecam 10 głębokich oddechów. ;)

Ewelinaa | 2017-08-07
Na półkach: Pola, Przeczytane, 2017
Agatka | 2017-06-06
Na półkach: Przeczytane, Mieszko ma!
Ola JB | 2016-11-28
Przeczytana: 01 października 2016