Książka do napisania

Wydawnictwo: Wydawnictwo AlterNatywne
9788394209810
hobby
Katarzyna Katt

Czy marzyłeś kiedyś o wydaniu własnej książki? Zaklęciu swoich myśli w karty powieści, pamiętnika czy zbioru błyskotliwych esejów? O stworzeniu dzieła, które przetrwa przez lata i wzbudzi zachwyt? Nareszcie możesz spełnić swoje marzenia! Oto ekskluzywnie wydana książka w twardej, szytej oprawie i dużym formacie B5 (17,5 x 24 cm), zaopatrzona w atłasową tasiemkę oraz liniuszek. Jak każda...

Nareszcie możesz spełnić swoje marzenia!

Oto ekskluzywnie wydana książka w twardej, szytej oprawie i dużym formacie B5 (17,5 x 24 cm), zaopatrzona w atłasową tasiemkę oraz liniuszek. Jak każda publikacja, posiada profesjonalną stronę przedtytułową, tytułową oraz redakcyjną, ale oprócz nich zawiera także inspirujący wstęp oraz ponad 300 czystych stron najwyższej jakości papieru, które możesz wykorzystać, jak tylko zapragniesz.

Bo jedynie od Ciebie zależy, o czym będzie to wspaniałe dzieło. Twoja książka jest już gotowa i czeka, nie zwlekaj więc i zapełnij puste karty!

„Książka do … napisania” to również inspirujący prezent, który zostanie z obdarowanym na długie lata. Napisz swoją dedykację lub wstęp i zrób oryginalną niespodziankę bliskiej osobie.

źródło opisu: http://ksiazkadonapisania.pl/

źródło okładki: http://ksiazkadonapisania.pl/

Magdalena T | 2016-10-21
Przeczytana: 21 października 2016

„Książka do...napisania” to gadżet dla osób twórczych, które chcą mieć na półce bądź w szufladzie coś bardziej eleganckiego niż zwyczajny zeszyt. To pole do popisu Waszej wyobraźni. Możecie wyrażać siebie do woli. Myślę, że jest to idealny pomysł na prezent dla takiej właśnie osoby. Niebanalne, a zachęcające do wyrażania siebie. Chyba większość z Nas chciałaby zobaczyć na półce własną książkę, a ta pozycja Nam to w jakiś sposób umożliwia. Piszecie wiersze? Pamiętnik? Tworzycie własne przepisy? Może rysujecie i tworzycie zabawne historyjki? Proszę bardzo, co tylko zechcecie może się w tej książce znaleźć. Wasza książka, Wasza sprawa.

DorotaKa | 2016-08-31

Pozytywne pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ta książka robi je niewątpliwie. Myślę, że możliwości wykorzystania takiej pozycji jest mnóstwo, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Książka, opowiadania, wiersze, szkice... Sprawdzi się świetnie jako prezent nie tylko dla osób kreatywnych, nawet taka manualna sierotka jak ja ma pomysł, jak spędzić czas przy Książce do napisania.

co-przeczytalam.blogspot.com

Fenko | 2016-02-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Dobre

Kiedy otwierałam tę przesyłkę, cieszyłam się jak dziecko. Naprawdę, już dawno nie czułam się tak szczęśliwa przy otwieraniu jakiejś paczuchy! Przypomniały mi się te czasy, kiedy każda historia, jeszcze niespisana, była wielką przygodą. A teraz trochę magii może sobie zapewnić każdy z nas...

Katarzyna Katt | 2015-10-16
Przeczytana: 16 października 2015

Moim zdaniem taka książka to genialny pomysł. Każdy z nas może choć przez chwilę poczuć się wyjątkowo... Jak autor książki lub poeta. Każdy znajdzie jakieś inne zastosowanie dla takiej książki. Nadaje się na prezent, szczególnie na urodziny bliskiej osoby. Ja na swój egzemplarz pomysł już mam :)

donka_reads | 2016-10-19

Książka do napisania to świetny pomysł na zajęcie wolnego czasu! Może służyć jako notatnik, szkic opowieści lub sama opowieść. Dlaczego więc ocena 7?
Zabrakło mi w tym egzemplarzu:
-rad dotyczących pisania,
-inspiracji pisarskich,
-żartów dotyczących tego zawodu,
- "folia" na okładce umożliwiająca stworzenie Ci tej powieść od samego początku, czyli własnej okładki!

Tak naprawdę jak wiele osób do mnie pisało czy coś jest w środku, czy to tylko puste kartki. Można znajdować plusy i minusy braku kompletnie niczego. Tym bardziej rozwinie to naszą wyobraźnię!
Jak jednak wielu zauważyło cena książki za puste kartki, gdzie możemy po prostu kupić zeszyt jest zbyt wysoka ;)

Jest to jednak świetny pomysł dla osoby lubiącej czytać książki! (bo przecież zeszytu dać nie wypada) :D

Jak dla mnie pomysł mega ale zmieniłabym i dodała kilka rzeczy ;)

Nakładem wydawnictwa AlterNatywne ukazała się bardzo ciekawa propozycja. Wydawnictwo postawiło na kreatywność i oto w moje ręce trafiła Książka do... napisania!

Kto z nas choć raz nie marzył o tym, by wydać własną powieść, opowiadanie, czy zbiór wierszy? Czasami ciężko wykonać pierwszy krok, co jest bardzo proste w przypadku dzisiejszej publikacji.

Pełna recenzja z wieloma zdjęciami dostępna tutaj: http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2016/09/ksiazka-do-napisania.html

Freya Vikernes | 2016-10-23

Pewnie wielu z Was marzy o napisaniu i wydaniu własnej książki, ale jak wiadomo jest to trudna i wyboista droga do pokonania. Dzięki Wydawnictwu AlterNatywne możecie spełnić swoje marzenie już dziś. Spiszecie swoje wspomnienia, wiersze, opiszecie najskrytsze pragnienia, macie szansę również napisać swoje opowiadanie, a nawet powieść. Wszystko to zamieścicie w „Książce do napisania”.

Książka ma duży format, twardą oprawę i jest zupełnie pusta w środku. Ponad trzysta kartek z dobrej jakości papieru czeka na to, aby zapełnić je literami czy rysunkami. Dodatkowo egzemplarz posiada stronę przedtytułową, tytułową, redakcyjną, a także ciekawy wstęp przygotowany przez Zakonspirowanego Inspiratora.
Zakładką jest niebieska atłasowa wstążka, która idealnie komponuje się z kolorystyką, w jakiej utrzymana została przednia i tylna okładka książki. Możecie nadać jej własną numerację stron. Boicie się, że efekt końcowy nie będzie estetyczny, ponieważ strony nie mają linii i kratek? Bez obaw!...

Yovita | 2016-09-03
Przeczytana: 31 sierpnia 2016

Marzyłeś kiedyś o napisaniu własnej książki? Takiej, która sprzedałaby się w milionach egzemplarzy i została światowym bestsellerem? Która zachwycałaby fabułą? Jeśli tak, to z pewnością wiedziałeś o czym ona będzie. Nawet jeśli nie miałeś pomysłu na całą książkę, to z przynajmniej na pewną jej część. Zapewne wymyśliłeś oryginalną i niepowtarzalną historię. Możliwe nawet, że w Twojej głowie zrodził się już opis bohaterów. Cały zarys książki i wszystkich jej elementów, schowałeś głęboko w głowie. Przecież o nim nie zapomnisz!
CAŁA RECENZJA: http://jowitajonca.blogspot.com/2016/08/hej-napiszmy-ksiazke.html

Anita Piesiak | 2016-10-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)
Przeczytana: październik 2016

Książka do napisania to nieskończone źródło inspiracji. Daje wiele możliwości i pozwala się rozwijać. Pisz wiersze, opowiadania. Notuj. Idealna dla kochających rysować. Naklejaj i baw się! Mnóstwo przestrzeni do zapełnienia pozwala na popełnienie błędów. Ale nie martw się tylko twórz. Polecam ją każdemu!

marcowy_zajac | 2016-10-17

"Książka do... napisania" jest cudowna! Idealne miejsce na notatki, rysunki, zapiski, na ujarzmienie nieokrzesanych myśli. Liniuszek dołączony do książki jest (według mnie) genialnym rozwiązaniem! Jestem osobą z dość "niestabilnym" charakterem pisma (ciężko mi pisać prosto w jednej linii), a liniuszek zapewnia estetykę zapisu. Polecam bardzo serdecznie!