poradniki
Matacz

Oto 4 kroki, które dzielą Cię od realizacji marzeń. Chcesz mieć sylwetkę jak gwiazda fitness? Być wysportowana jak trenerka? Jeść zdrowo jak fitblogerka? A może wystarczy Ci, że poczujesz się lepiej ze sobą? Wszystkie te cele zrealizujesz dzięki fit rewolucji. Trenerki: Kasia Dziurska, Ada Palka i Paulina Kuczyńska oraz kochająca aktywny styl życia aktorka Sylwia Nowak podzieliły się swoimi...

Oto 4 kroki, które dzielą Cię od realizacji marzeń.

Trenerki: Kasia Dziurska, Ada Palka i Paulina Kuczyńska oraz kochająca aktywny styl życia aktorka Sylwia Nowak podzieliły się swoimi sposobami na piękną sylwetkę – pokazały kalendarze i przedstawiły ulubione treningi, zdradziły jadłospis i podzieliły się sprawdzonymi przepisami.

Pamiętaj – każda z nich też kiedyś zaczynała. Teraz Twoja kolej.

Jaki masz typ sylwetki i jaki trening jest dla Ciebie najlepszy?
Jak ćwiczyć żeby schudnąć, a jak, żeby mieć płaski brzuch?
Jak sprawdzić, czy jesteś uzależniona od cukru?
Jak bezpiecznie przeprowadzić detoks?
Jak przestać się stresować?
W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi. Te informacje, a także piękne zdjęcia ze specjalnej sesji, to Twoja inspiracja na każdy dzień tygodnia. Jesteś na najlepszej drodze do prawdziwej fit rewolucji. Nie będzie łatwo, ale z tą książką – dużo łatwiej, niż Ci się wydaje!

źródło opisu: www.wsqn.pl/

źródło okładki: www.wsqn.pl/

angelika | 2016-12-07

Chyba każda z nas z lekką nutą zazdrości i podziwu obserwuje piękne wysportowane kobiety. Wyrzeźbione ciała i piękny uśmiech czy może być coś bardziej niesamowitego u kobiet?No właśnie.Takie kobiety nie muszą niczego eksponować sam trening sprawia,że pewność siebie wzrasta.Obserwujemy z zapartym tchem takie kobiety i zastanawiamy się:Czy ja jestem w stanie dojść do wymarzonego celu i uzyskać wymarzoną sylwetkę?
Cztery niezwykle kobiety:Paulina Kuczyńska,Sylwia Nowak,Kasia Dziurska,Ada Palka.Każda z nich była w miejscu,w którym obecnie każda z nas się znajduję.Nie było łatwo,bywały chwile zwątpienie i czas, kiedy złe nawyki trzeba było zamienić na te zdrowsze.Każda z nich miała cel, do którego dążyła.Teraz spełnione i pełne energii dzielą się swoją wiedzą z nami kobietami,które nadal nie potrafią podjąć decyzję czy odmienić swoje życie i zacząć żyć pełnią życia.
Każda z dziewczyn przedstawia swój własny sposób na bycie fit.Nie ma tutaj mocnej restrykcyjnej diety ,wszystko jest...

Sandra Czarniecka | 2017-02-21
Przeczytana: styczeń 2017

Książka nazwana jest „rewolucyjną”, ale czy faktycznie taką jest? Gdy ktoś dużo czyta na temat zdrowia, nie są mu obce takie „odkrycia” jak walory oleju kokosowego, czy pozytywny wpływ zielonej herbaty. Nie mniej jednak wszystko jest funkcjonalnie uporządkowane i fajnie podzielone na poszczególne działy. Książka zawiera dużo pięknych zdjęć, krótkie i konkretne opisy, dzięki czemu to idealna lektura na jeden wieczór.

Agnieszka Pilecka | 2017-01-29

fitRewolucja w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks to najnowsza, sportowa propozycja od wydawnictwa SQN. W przeciwieństwie do innych publikacji tego wydawnictwa, nie ma ona ładnej, zachęcającej okładki. Jak dla mnie jest ona wręcz odrzucająca, przywodząca na myśl kobiece pisemka, pełne wyidealizowanych, sfotoszopowanych pań i ich nie zawsze mądrych rad. Cóż, to już powinno dać mi do myślenia. I dało.

Jednakże staram się wyznawać zasadę „nie oceniaj książki po okładce”. A także znam poprzednie publikacje tego wydawnictwa, wiem, że wydają dobre, interesujące rzeczy. Zatem dałam książce szansę.

Czytaj dalej na:

klaudiuskaaa2302 | 2017-03-29
Przeczytana: 29 marca 2017

Jeśli Twoja wiedza na temat zdrowego odżywiania i ćwiczeń jest na poziomie zero to ta książka jest dla Ciebie, jeśli jednak masz minimalne pojęcie o dbaniu o swoje ciało poprzez kosmetyki, ćwiczenia i dietę to będziesz czuć się jak podczas czytania elementarza z podstawówki w gimnazjum.

Nie wiem jak można wydać książkę na tak niskim poziomie. Jak można myśleć, że ktoś nie wie co jest zdrowe a co nie w dobie blogów i portali poświęconej tej tematyce.

W książce znajdziecie właściwości niektórych nasion, owoców i warzyw - heh to samo co po wpisaniu w google. Poza tym jakieś podstawowe ćwiczenia - czego pełno na youtubie. Dodatkowo oczywiście rozpiska dni blogerek (bohaterek) no i porady dotyczące faktu, że olej kokosowy nadaje się na włosy!

Książka to bardzo ładny album, ale brak w niej konkretów, planów treningowych czy nauczenia jak wyliczać sobie proporcje i co jeść oraz w jakich ilościach :)

Monika | 2017-08-11

Zamówiłam tę książkę tylko dla K. Dziurskiej ale dziwię się, że taka profesjonalna osoba podpisała się pod czymś takim (no ale cóż, kasa wybaczy wszystko). Książka ta to bardziej gazetka do poczytania i to nie najwyższych lotów. Dla kogoś kto choć odrobinę interesuje się zdrowym odżywianiem nie będzie miała wiele wartościowych treści. Jest kilka fajnych przepisów, kilka ćwiczeń i dużo pięknych zdjęć, ot taka gazetka dla zabicia czasu. Dobrze, że kupiłam w jakiejś promocji 50%, bo niestety ale więcej nie jest warta. Pani Kasiu, apeluję o jakąś profesjonalną książkę!

odSłońKulturę | 2017-02-27
Na półkach: Przeczytane, Blogosfera, Books
Przeczytana: 27 lutego 2017

Książka "fitREWOLUCJA w 4 krokach. Trening, dieta, moda, relaks" to dobra propozycja dla kobiet, które nie tylko chcą zadbać o swoją sylwetkę, ale i dobre samopoczucie. Każdy z rozdziałów jest ciekawostką, którą z pewnością możemy wykorzystać w codziennym życiu. Nie wszystkie elementy były dla mnie niespodzianką. Wiele informacji to klasyczne porady, które znajdziecie w sieci, ale spodobało mi się podanie w przystępnej formie, wraz z dobrymi zdjęciami i cytatami, które powinny być powtarzane niczym mantra. Książkę polecam.

www.odslonkulture.pl

aniaczytapl | 2016-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Myślę, że gdyby istniało hasło głoszące tą książkę, to brzmiałoby:

,,Zrób dla siebie coś dobrego!"

Podręcznik ten jest podzielony na 4 części: jak trenować, jeść, dobrze wyglądać i jak odpoczywać. Każda z nich została genialnie opracowana przez młode autorki. Ale uwaga uwaga! Jeśli myślicie, że to kolejny podręcznik rodem treningów Chodakowskiej to mylicie się! Z niego dowiecie się nie tylko jak trenować. Opracowane zostały tu również takie tematy jak playlisty motywujących piosenek, makijaż na trening czy domowe spa. Nie będą nam już obce pytania typu: jak zrobić idealne selfie czy co zabrać do pracy, by było zdrowe. Oprócz tego dostajemy niesamowite fotografie, kwestionariusze i quizy! Nic tylko brać! A uwierzcie, warto ją kupić!

Ja osobiście jestem wręcz zachwycona. Obawiałam się kolejnego nudnego podręcznika o tym jak robić prawidłowe przysiady, a otrzymałam naprawdę wiele cennych porad odnoszących się nie tylko do treningów, lecz również do stylu życia i funkcjonowania....

Zapraszam na bloga z recenzją książki

Flamenco88 | 2017-02-23
Przeczytana: 23 grudnia 2016

Lektura dla osób bez wiedzy o odżywianiu i sporcie. Każdy kto cokolwiek wie, nie znajdzie nic ciekawego

kasiaMT | 2017-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2017

Dla zupełnych laików, ten poradnik będzie bardzo dobry :)