Książka do napisania

Wydawnictwo AlterNatywne
hobby
2016-07-15
9788394209810
pisarstwo pamiętnik dziennik wspomnienia proza poezja rysunek malarstwo marzenia rękodzieło inspiracja sztuka jak napisać książkę napisz książkę

Powiedzcie mi, jak wielu z Was zaczynało (często jeszcze jako dziecko) pisać w zeszycie swoje pierwsze opowiadania, niejednokrotnie przeradzające się z czasem w dłuższe teksty? Do dzisiaj w specjalnym pudełku trzymam wszystkie swoje „dzieła”, które powstawały dokładnie w taki sposób. Dlatego myślę, że super pomysłem było stworzenie „książki do napisania”, którą potencjalny...

Na półkach: , , , , ,

Książka to największy w Twoim życiu osobisty Skarb,
Jeśli chcesz poznać Jego Drugą stronę medalu,
A gdy wena zagląda do Ciebie niewidzialnym krokiem.

Skradając, Myśli Niewidzialne Twe
Nie masz nagle, gdzie ich zapisać
To proponuje Ci Czytelniku
Ująć je w tymże oto we własnym pamiętniku.
Książka do … napisania.

Który upamiętni chwile te, a Ty
Zaprezentujesz, je...

: Jestem bardzo zachwycona tą książką. Przede wszystkim jest wspaniała, bo rozwija nie tylko kreatywność ale i wyobraźnię. Jest w przepiękny sposób wydana i prezentuje się na półce wyśmienicie. To świetny pomysł na prezent, który spodoba się każdemu

Jeśli nie potraficie nic napisać w normalnym zeszycie, to nie napiszecie w tym. Nie pozdrawiam.

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją dosyć specyficznej książki, która pomysłem na pewno zadziwi - niektórych nawet zbulwersuje - nie jedną osobę. Mam tu mianowicie na myśli nabytek zwany Książką do napisania. Jest to okładka zawierająca w sobie tyle stronic ile przeciętne czytadło na weekend, jednakże wypełniona pustymi stronicami. Coś jak Co faceci wiedzą o kobietach...

Pewnie wielu z Was marzy o napisaniu i wydaniu własnej książki, ale jak wiadomo jest to trudna i wyboista droga do pokonania. Dzięki Wydawnictwu AlterNatywne możecie spełnić swoje marzenie już dziś. Spiszecie swoje wspomnienia, wiersze, opiszecie najskrytsze pragnienia, macie szansę również napisać swoje opowiadanie, a nawet powieść. Wszystko to zamieścicie w „Książce do...

„Książka do...napisania” to gadżet dla osób twórczych, które chcą mieć na półce bądź w szufladzie coś bardziej eleganckiego niż zwyczajny zeszyt. To pole do popisu Waszej wyobraźni. Możecie wyrażać siebie do woli. Myślę, że jest to idealny pomysł na prezent dla takiej właśnie osoby. Niebanalne, a zachęcające do wyrażania siebie. Chyba większość z Nas chciałaby zobaczyć na...

Książka do napisania to świetny pomysł na zajęcie wolnego czasu! Może służyć jako notatnik, szkic opowieści lub sama opowieść. Dlaczego więc ocena 7?
Zabrakło mi w tym egzemplarzu:
-rad dotyczących pisania,
-inspiracji pisarskich,
-żartów dotyczących tego zawodu,
- "folia" na okładce umożliwiająca stworzenie Ci tej powieść od samego początku, czyli własnej okładki!

Tak...

Książka do napisania to nieskończone źródło inspiracji. Daje wiele możliwości i pozwala się rozwijać. Pisz wiersze, opowiadania. Notuj. Idealna dla kochających rysować. Naklejaj i baw się! Mnóstwo przestrzeni do zapełnienia pozwala na popełnienie błędów. Ale nie martw się tylko twórz. Polecam ją każdemu!

"Książka do... napisania" jest cudowna! Idealne miejsce na notatki, rysunki, zapiski, na ujarzmienie nieokrzesanych myśli. Liniuszek dołączony do książki jest (według mnie) genialnym rozwiązaniem! Jestem osobą z dość "niestabilnym" charakterem pisma (ciężko mi pisać prosto w jednej linii), a liniuszek zapewnia estetykę zapisu. Polecam bardzo serdecznie!

• 2018
  • Chcę kupić
  • Recenzje 2016
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2016

Dodaj cytat z książki Książka do napisania