Co się wydarzyło w Springtown

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
6 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Springtown
elninka

Kalifornia, rok 1856. Amanda i Polly wyruszają do Sacramento w poszukiwaniu lepszego losu. Chance Doyer ściga zbrodniczą parę, która zabiła mu brata i ograbiła z majątku. Wszyscy trafiają do opuszczonego przez Boga i ludzi Springtown. Początkowo wymarłe miasto poszukiwaczy złota wydaje im się rajem. Wkrótce stanie się piekłem, a złoto, które spodziewali się znaleźć - przekleństwem. Z...

Kalifornia, rok 1856.

Początkowo wymarłe miasto poszukiwaczy złota wydaje im się rajem. Wkrótce stanie się piekłem, a złoto, które spodziewali się znaleźć - przekleństwem. Z zaklętego kręgu zawiści i chciwości wyzwolić ich może tylko miłość.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: google

Mollinka_90 | 2016-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2016

Harlequiny kojarzyły mi się raczej z naiwnymi historyjkami o pięknych kobietach i przystojnych mężczyznach. Rzadko dawałam im szansę, sięgając po nie tylko wtedy, kiedy nic innego nie było już w zasięgu ręki albo miałam wielką ochotę niemal całkowicie wyłączyć myślenie przy lekturze. Tym razem jednak książka Deloras Scott wydana właśnie w tej serii zaskoczyła mnie in plus! To naprawdę dobrze napisana opowieść z wątkiem paranormalnym, co w romansach nieczęsto się zdarza;)

Akcja przenosi nas do Kalifornii końca XIX wieku. W małym miasteczku Springtown wydarzyło się coś dziwnego. Jego mieszkańcy zniknęli bez śladu, nie zabierając ze sobą żadnego dobytku. Miejscowość leżąca na szlaku, który przemierzają często poszukiwacze złota, przyciąga dwie piękne kobiety, uciekające przed niepewnym losem. Polly i Amanda poznają przypadkiem Chance'a Doyera, który przemierza stan w poszukiwaniu pary bandytów, z którymi ma rachunki do wyrównania. Szybko w grę zaczynają wchodzić uczucia i majątek....

elninka | 2015-10-13
Na półkach: Przeczytane, Ebook, Romanse

Całkiem niezła, ale odejmuję jedną gwiazdkę za zakończenie. Autorka przez 300 stron buduje akcję, żeby finał rozegrał się na dwóch stronach.
Poza tym pierwszy raz czytałam romans z "Paranormal activity" w tle.