Dotknięcie dnia

Tłumaczenie: Magdalena Ufland
Cykl: Dotknięcie Ciebie (tom 3) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
After Dark
karollllllla

Dwudziestoośmioletni Matt Sky ma olbrzymi spadek, cztery bestsellery napisane pod pseudonimem M. Pierce i piękną – poznaną w internecie – Hannah. Ich namiętny, szalony związek trwa. Ale obsesje Matta ciągle wystawiają ich miłość na próbę… Hannah chce małżeństwa i gotowa jest przekroczyć wszelkie bariery, by spełnić fantazje Matt a. Ciągle jednak nie wie, czy jego pragnienia są prawdą, czy tylko grą. Plątaniną fałszywych tropów, pozorów i zatartych śladów, które tworzy. Będzie musiała odkryć w przeszłości Matta to, czego on tak bardzo się boi. Co sprawia, że niszczy i siebie, i innych…

źródło opisu: Amber, 2015

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Marzenas | 2019-09-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2019

Sądziłam, że po Grey'u i Crossie większość książek o erotycznej tematyce, jaka powstanie będzie podobna. I faktycznie jest w częściach M. Pierca coś podobnego, coś co łączy i nie są to tylko sceny seksu, poprostu jest lekka, miła i przyjemna, czyta się szybko..i całkiem fajnie.
Kilka wątków do mnie nie przemówiło, a wręcz domagało się, by dodać w nich coś jeszcze, ale ogólnie mile mnie zaskoczyła ta trylogia. Polecam.

Paula | 2019-08-21

Historii o bardziej irytującej postaci to chyba dawno nie czytałam. Wiecznie naburmuszony nadąsany zrzęda i do tego pijak burak i zboczeniec. Szkoda słów. Dusza artystyczna ktoś powie? Dla mnie gość z problemami psychicznymi... Ja dla mnie średnia ocena sporo zawyżona..

red_riddle | 2019-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2019

No kurde ale nie. Ostatnia część trylogii była najgorsza, ale głównie przez zakończenie. Na samym początku pojawiło się trochę moich obiekcji w tym co mówiła Matt, że ślub tak szybko jest wariactwem, bo przecież się nie znają. Ale potem było już w górki. Ich związek jest tak niedopracowany, że naprawdę ciężko mi uwierzyć w jego powodzenie.
Matt ma bardzo dużo problemów i autorka pokazuje nam jak nad nimi trochę pracuje, ale szczerze mówiąc komunikacja między Mattem a Hannah jest najgorsza jaką widziałam w tego typu książkach. Spodziewałam się, że skoro jest to trylogia to będziemy widzieć jak się docierają, uczą siebie, uczą się ze sobą żyć, ale nie. Praktycznie nie rozmawiają o swoich pragnieniach, oczekiwaniach, obawach itd. Jedyny sposób komunikacji to wspólne pisanie książki, wtedy są w stanie przekazać drugiej osobie co im naprawdę po głowie chodzi.
Niestety po dobrym pierwszym tomie, 2 i 3 mnie zawiodły i w efekcie uważam, że cała trylogia jest słaba, mało wiarygodna i...

Monika | 2019-02-02
Na półkach: Przeczytane, Romans, Erotyk, Serie
Przeczytana: 02 lutego 2019

Przecztalam te czesc ale tylko dlatego zeby przeczytac i miec z glowy. Niestety ksiazka nie ma wiele do zaoferowania i jakies 60% to totalna nuda zwlaszcza rozwazania bohaterki ktora nie grzeszy intelektem i blyskotliwiscia. Koncowka nieco poprawia caly obraz ale znow to facet staje na wysokosci zadania biorac odpowiedzialnosc za dziecko brata (pomimo wlasnych ograniczen), a nie mialka dziewczyneczka (zreszta podobnie jak jej "madra" siostrzyczka) ktora nie wpadla na pomysl zajecia sie dzieckiem. Na pewno nie wroce do tej serii. Pod prawie kazdym wzgledem slabo.

Ewee | 2019-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2019

Chyba najgorsza ocena jaką do tej pory dałam książce. Po drugiej części nie spodziewałam się niczego super w Dotknięciu dnia, przeczytałam ze względu na to, że to seria a serię staram się czytać w całości. Bardzo naciągana, bardzo irytująca główna bohaterka, chwilami naprawdę ciężko było czytać. Jak dla mnie historia Hannah i Matta zdecydowanie mogła i powinna skończyć się w pierwszej części.

pijana_z_niemocy | 2016-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2016

Spodziewałam się typowego zakończenia - nie otrzymałam go. Kto dobrnal do trzeciej części ten wie, jak fascynujący jest Matthew. Pozostaje mi tylko, z nutką zazdrości życzyć udanej lektury!

motylka2 | 2016-09-20
Przeczytana: 19 września 2016

Dorosły dzieciak, z partnerką która jest oporą i dba o dwoje.

Małgorzata | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Czytałam, bo nie zostawiam i czytam do końca, ale ciężko było. Jakoś mnie nie porwała ta część...

Przyjemnepl | 2016-03-20

Kłamstwo posiada wiele aspetków: niedopowiedzenia, półprawda, oczernianie … ale zawsze jest bronią tchórzy.
Św. Josemaria Escriva de Balaguer

Czy żyjąc w świecie fikcji można żyć w świecie rzeczywistym? Czy jeśli to co mamy w głowie, możemy przenieść tylko za pomocą słów pisanych a nie wypowiedzianych, czy to będzie miało wpływ na nasze życie z drugą osobą? Dużo innych pytań nasuwa mi się jeszcze w głowie, jednak nie na wszystko czasem znajdziemy odpowiedź. Jednak na te dwa pierwsze pytania, znajdziemy odpowiedź w książce. Z tymi pytaniami zmierzą się nasi bohaterowie, Hanna i Matta.

Początek znajomości banalny, on poszukuje osoby do pisania wspólnego opowiadania przez internet, ona na to ogłoszenie odpowiada. Matt Skay dwudziestoośmioletni pisarz ukrywający swoje nazwisko pod pseudonimem M. Pierce, wszystkie jego powieści to największe bestsellery, tym bardziej pożądane, ponieważ autor nie chce ujawnić swojej tożsamości. Do wiernych fanek jego powieści należy również Hanna....

Jolka1711 | 2016-03-19
Przeczytana: 19 marca 2016

Skończyłam ostatni tom i jestem pod wrażeniem całości. Bałam się ,że po pierwszym tomie następne będą słabe a tu zaskoczenie. Mi najbardziej podobała się właśnie ostatnia część. Była najbardziej emocjonalna , trzymająca za ja..i świetnie napisana,pomimo pokręconej , zaskakującej fabuły.Chociaż to erotyk z czasami mocnymi, ale dobrze napisanymi scenami, nie to było najważniejsze. Seks to był raczej pretekst do pokazania psyche Matta, jego mrocznej i pokiereszowanej osobowości. Polecam