Ewee 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-06 22:44:18
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Lena Zamojska (tom 2)

Jako, że przypadkiem natknęłam się na Kamforę i mi się spodobała to grzechem byłoby nie przeczytać kontynuacji. Matnia różni się od pierwszego tomu, inne wątki stają się głównymi, przez co może wydawać się mniej ciekawa. Dla mnie osobiście jako pasjonatki psychologii nie było to rozczarowaniem, wręcz przeciwnie. Polecam każdemu zainteresowanemu tym tematem a sama chętnie sięgnę po kolejną... Jako, że przypadkiem natknęłam się na Kamforę i mi się spodobała to grzechem byłoby nie przeczytać kontynuacji. Matnia różni się od pierwszego tomu, inne wątki stają się głównymi, przez co może wydawać się mniej ciekawa. Dla mnie osobiście jako pasjonatki psychologii nie było to rozczarowaniem, wręcz przeciwnie. Polecam każdemu zainteresowanemu tym tematem a sama chętnie sięgnę po kolejną część, bo zakończenie Matni zdecydowanie wskazuje na kontynuacje serii.

pokaż więcej

 
2018-11-06 22:40:14
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Lena Zamojska (tom 1)

Kolejna z książek na które natknęłam się przez przypadek, bo raczej nie jestem zwolennikiem polskich autorów ale nie żałuję. Dobra akcja, ciekawe wątki, kilka ciekawostek z mowy niewerbalnej, które zachęcają by bardziej zgłębić temat. Ogólnie mówiąc typowy kryminał z ciekawym zabarwieniem. Godny polecenia.

 
2018-10-24 20:32:53
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Dla mnie jako pasjonatki profilowania genialna. Mnóstwo ciekawych, przydatnych informacji, dokładne analizy, świetne wnioski. Do tego na początku zagadka dla czytelnika, rozwiązanie na końcu książki. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy interesują się tym tematem.

 
2018-10-24 20:29:14
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Raczej nie mój styl ale została mi polecona i pożyczona, więc przeczytałam. Prawdę mówiąc nie zawiodłam się, ciekawa, motywująca. Takie "luźne czytadło" ale godne polecenia

 
2018-09-23 12:16:58
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Tracy Crosswhite (tom 2)

Jedna z tych książek, które kupiłam przez przypadek, bo akurat wpadły w ręce a opis zachęcał. Nie żałuje, dobry, klasyczny thriller. Podoba mi się sposób napisania, sytuacje ukazane z perspektywy różnych bohaterów. Godna polecenia.

 
2018-09-06 20:59:11
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: John Hilling (tom 1)

Ciekawa, dobrze napisana. Myślę, że godna polecenia wielbicielom kryminałów. Sama chętnie sięgnę po inne książki z serii o Johnie Hillingu.

 
2018-09-06 20:54:37
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Bardzo rzetelnie napisana, autor zebrał mnóstwo informacji i badań. Do części z przedstawionych tez mam mieszane uczucia ale zdecydowanie zgadzam się, że to obowiązkowa lektura dla każdej osoby zainteresowanej psychologią, żeby wyciągać własne wnioski na podstawie informacji tam przedstawionych.

 
Moja biblioteczka
70 61 234
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd