Ewee 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 18 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-15 19:52:34
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Trafiłam na nią przez przypadek ale opis mnie zaciekawił, więc kupiłam i zdecydowanie nie żałuje. Niedobrana grupa, każdy z własnymi dramatami życiowymi, połączeni jednym wspólnym. Fabuła przeplatana różnymi wątkami, ciekawie się czyta, wciągająca. Po prostu godna polecenia.

 
2018-08-06 22:31:26
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Świetna. Jako, że bardzo interesuje mnie taka tematyka tym bardziej książka mnie pochłonęła. Dużo ciekawych przypadków, badań, wniosków i spostrzeżeń. Jak powiedział sam autor nie zawsze to co prawdziwe idzie w parze z tym jak być powinno i co jest pożądane. Zdecydowanie książka skłania do przemyśleń i otwiera oczy na pewne sprawy, z których człowiek nie chcę zdawać sobie sprawy, bo tak jest... Świetna. Jako, że bardzo interesuje mnie taka tematyka tym bardziej książka mnie pochłonęła. Dużo ciekawych przypadków, badań, wniosków i spostrzeżeń. Jak powiedział sam autor nie zawsze to co prawdziwe idzie w parze z tym jak być powinno i co jest pożądane. Zdecydowanie książka skłania do przemyśleń i otwiera oczy na pewne sprawy, z których człowiek nie chcę zdawać sobie sprawy, bo tak jest łatwiej i wygodniej. Zdecydowanie godna polecenia.

pokaż więcej

 
2018-08-06 22:27:57
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Robert Langdon (tom 1)

Bardzo lubiłam film dopóki nie przeczytałam książki. Niestety mnóstwo niezgodności i niedopowiedzianych wątków jak się okazuje. Ale książkę jak najbardziej polecam.

 
Moja biblioteczka
63 54 208
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd