My to mamy speeda!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Jak w tydzień odbyć podróż dookoła świata, próbując wydać mnóstwo łatwo zarobionych pieniedzy i zapomnieć o stracie przyjacielaa zaczynając wyprawę od Grenlandii, czy Senegalu.....

kouba | 2016-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2016

Wbrew dość niskiej ocenie na portalu bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Jednak polecenia znajomych więcej znaczą od suchej średniej. Na pewno trzeba przestroić się na inną wrażliwość czytając powieść Eggersa. Początek bywa trudny, dywagacje głównego bohatera bywają odległe, a będąc zupełnie szczery bywają bardzo, bardzo odległe od głównej osi fabuły i często, mówiąc kolokwialnie, zupełnie od czapy, ale zawsze mają swój urok. Z każdą stroną jednak ta dziwna podróż po świecie i wgłąb duszy i głowy Willa mnie wciągała i coraz bardziej zaciekawiała, aż na samym końcu pozostał lekki niedosyt i pytanie: "i to już koniec?"

Joanna | 2011-06-13
Przeczytana: 08 czerwca 2011

KSiązka dobra. Tylko poczatek i rozwiniecie.. nie maja sensu z zakończeniem

Tutamsiam | 2015-01-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sprzedam
Przeczytana: 30 stycznia 2015

Szkoda czasu. Bohater irytujący.

lunatyczken | 2017-04-26
Karolina | 2017-02-24