Prick
erotyka, romans,
angielski
Adrianna

I can't stop thinking about that prick. Caulter Sterling is a prick. A filthy-mouthed, womanizing, crude, spoiled, arrogant prick. The tattooed, pierced, panty-melting-hot son of a celebrity. I hate him. He's slept his way through practically every girl at Brighton Academy. Except for me. I'm the good girl. The responsible girl. The 4.0, class president,...

I can't stop thinking about that prick.

Caulter Sterling is a prick.

A filthy-mouthed, womanizing, crude, spoiled, arrogant prick.

The tattooed, pierced, panty-melting-hot son of a celebrity.

I hate him.

He's slept his way through practically every girl at Brighton Academy.

Except for me.

I'm the good girl. The responsible girl. The 4.0, class president, studied-so-much-she-never-lost-the-big-V girl.

And in celebration of graduation and adulthood, I just made the worst decision in the history of ever.

I lost my V-card to the devil himself.

It was just one night. So what if it was mind-blowing? Hit it and quit it.

Except I just found out that my father - the Senator, the Presidential hopeful - is marrying Caulter's mother. Oh, and this summer? We're hitting the campaign trail.

One big happy family.

I'm totally f**ked.

źródło opisu: https://www.createspace.com/

źródło okładki: https://www.createspace.com/

Martoonia | 2015-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Życie czasem przynosi niespodzianki. Kate po jednej nocy spędzonej z Caulterem miała nadzieję, że ich drogi się już nie połączą. Jednakże nic bardziej mylnego. Caulter pojawia się w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu, na dodatek jako przyszły przyrodni brat. Od tego momentu zaczyna się matron, w którym seks odgrywa chyba kluczową rolę, ale i pojawia się nikłe uczucie między nastolatkami, do którego żadne z nich nie chce się przyznać. Tło stanowią rodzice – ich wymagania, dyktatura i konieczność zachowania pozorów niestety nie pomaga w ich relacjach. Książka dość krótka i chyba nawet to dobrze. Przez większą część tej historii miałam wrażenie, że nic się nie dzieje, a akcja stoi ciągle w jednym miejscu. Niestety nie porywa, pomysł na historię dobry, ale jak dla mnie sporo tej książce brakuje

wiooletka13 | 2015-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2015

Lekka, przyjemna i w sam raz na letni wieczór.Nie jest jakimś arcydziełem,ale szybko się czyta,choć do odkrywczych nie należy.Rodząca się miłość pomiędzy przyszłym,przyrodnim rodzeństwem. Łączy ich tylko seks,jednak oboje coś czują,lecz żadne nie chce tego powiedzieć głośno.Ukazane jest także to,jak życie znanych rodziców, może wpłynąć na życie dzieci,by w pełni zaspokoić ich oczekiwania.Nie ważne czego ty chcesz, musisz się dostosować.Dobrze,że Kate w pewnym momencie się postawiła i zyskała życie takie jakie sobie wymarzyła.Może nie ma w książce żadnych zaskakujących momentów,ale te ich słowne przepychanki,dodają jej uroku.

Adrianna | 2015-04-27
Przeczytana: 22 marca 2015

Uwielbiam czytać romanse, zauważy to każdy kto częściej wchodzi na mojego bloga. Bardzo rzadko sięgam po książki bez wątku romantycznego. Uwielbiam patrzeć jak między bohaterami rozwija się uczucie. Przy powieściach tego typu płaczę, śmieję się i złoszczę. Jednak teraz coraz ciężej znaleźć coś oryginalnego. Przeglądając stronę Goodreads natrafiłam właśnie na "Prick". Z początku uważałam, że jest to typowy new adult z aroganckim, wytatuowanym gościem, który pojawia się wszędzie, a którego mimo wszystko nadal uwielbiam. Jednak w tej książce możemy znaleźć coś całkowicie innego. Otóż główni bohaterowie tego romansu są... przyrodnim rodzeństwem.

Kate to dziewczyna wywodząca się z politycznej rodziny. Jest dobrze wychowana, bogata i o dziwo nierozpieszczona. Pewnego dnia stwierdza, że musi pozbyć się dziewictwa i dzwoni do szkolnego bad boya znanego z łóżkowych wyczynów (bardzo mądre). To była tylko jedna noc i nigdy więcej nie miała spotkać Caultera. Tydzień później okazuje się, że...

Dzika_Róża | 2015-07-31
Przeczytana: 26 lipca 2015

Nie mogę przestać myśleć o tym kutasie.

Caulter Sterling jest kutasem.

Brudne usta, kobieciarz, prostacki, zepsuty, arogancki kutas.

Wytatuowany, poprzekłuwany, majtki - topniejące-z gorąca syn gwiazdy.

Nienawidzę go.

On spał praktycznie z każdą dziewczyną w Brighton Akademii.

Z wyjątkiem mnie.

Jestem dobrą dziewczyną. Odpowiedzialną dziewczyną. 4.0, przewodnicząca klasy, uczyła się tak dużo, że nie straciła dziewictwa dziewczyną.

A z okazji uroczystego rozdania dyplomów i dorosłości, po prostu podjęłam najgorszą decyzję w dziejach historii.

Straciłam dziewictwo z samym diabłem.

To była tylko jedna noc. Co z tego, że była oszałamiająca? Osiągnąć i rzucić.

Poza tym właśnie dowiedziałam się, że mój ojciec - Senator, obiecujący Prezydent - poślubia matkę Caultera. Aha, tego lata? Osiągamy plan działania kampanii.

Jedna wielka szczęśliwa rodzina.

Jestem całkowicie udupiona
ksiązka jest świetna polecam.

k_a_s_i_a | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Ojciec Kate jest senatorem, dlatego dziewczyna musi zachowywać się nienagannie. Tylko, że jedynym problemem jest to że jest dziewicą i nikt nie chce dostać się do jej "majtek"... Dlatego po zakończeniu szkoły pisze do największego kobieciarza na kampusie i zaprasza na jednonocną przygodę. Jednak Culter nie może wymazać z pamięci nocy z Kate... Sprawy komplikują się, kiedy okazuje się, że młodzi mają zostać przyrodnim rodzeństwem i spędzić razem wakacje.
Świetna książka. Dużo w niej humoru i ciekawych zwrotów akcji.

andjeo | 2016-06-22
Przeczytana: 16 czerwca 2016

Kiedy jest się nastolatkiem system wartości jest trochę zachwiany. Nie zawsze liczy się to, kim w naszym mniemaniu jesteśmy, ale jak nas postrzegają inni.
Kate, kierując się takim tokiem myślenia, postanawia przed skończeniem szkoły stracić dziewictwo z największym szkolnym kobieciarzem - Caulterem. Nie informując go o tym, że to jej pierwszy raz, zaciąga go do łóżka pod pretekstem sprawdzenia "o co jest to całe zamieszanie" związane z jego reputacją żigolaka.
Niedługo po tym wydarzeniu Caulter wraz ze swoją matką zjawia się w jej domu. Okazuje się, że ojciec Kate (senator i przyszły kandydat na prezydenta) postanowił ożenić się z matką Caultera (znaną aktorką).
Ni mniej, ni więcej pierwszy kochanek Kate okazuję się być jej przyszłym przyrodnim bratem.
Zażenowanie Kate i złośliwości Caultera eksplodują podczas ich każdego spotkania, tym bardziej, że nagle muszą zamieszkać pod wspólnym dachem.
Pierwotna nienawiść, przeobraża się w nieposkromioną namiętność, która okazuje się...

Anna Biel | 2018-03-20

Nie wiem co dokładnie jest tym czymś w tej książce. Do mnie to trafia i podoba mi się bardzo. Polecam przeczytać jak dwoje młodych ludzi zakochuje się w sobie i zostają razem.

belli | 2015-09-11
Przeczytana: 29 sierpnia 2015

urocza ksiązka o tym jak przez przypadkowy seks moożna spotkac prawdziwa miłośc - łatwa i przyjemna ksiązka na chwilę

anka82 | 2018-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2018