Ignite

2056

Ale się cieszę,że trafiłam na tę książkę. Boże jak poplątane losy są tych naszych bohaterów. Sara od dziecka miała przechlapane, ale dobrze,że trafiła na Jaxona,on od dziecka był zakochany w niej, bronił ją przed wszystkimi, nawet zabronił innym chłopakom jak się potem okazało zaprosić ją na bal, ona w końcu zrozumiała,że nie tylko to lubiła, ale kochała i to bardzo, ale coś ciemnego i mrocznego w niej zawsze siedziało, ona to czuła i to zawładnęło nią i straciła Jaxona, kurcze jakie to pop.....ne,tak jak ten chłopak ją kocha to nie można do niczego porównać, tak jak ona go traktowała , to nikt by tego nie wytrzymał, ale on nigdy by jej nie zostawił, w końcu sama to zrobiła, gdy zrozumiała ,że to co robi jest chorobą i musi się leczyć, że bez niej jemu będzie lepiej,tylko po co tak ona sobie komplikowała życie , to nie wiem wystarczyło żeby mu o wszystkim powiedziała, a na pewno by sobie z tym problemem poradzili, Jaxon wpadł w kłopoty przez swojego kumpla i przez to poszedł do więzienia, spotkali się znowu po 5 latach i to przez przypadek, bo zmarła jej matka i znowu do siebie wrócili, ale Jaxon już nie był tym facetem CO KILKA LAT WCZEŚNIEJ wstąpił do MC Skorpions, a ona jak się potem okazało była córką VP Szakali . Od razu wiedziałam,że Daniel był podstawiony przez Szakali i nie był to przypadek,że bez doświadczenia dostała pracę w dobrej firmie prawniczej jako sekretarka, o tym wszystkim dowiedziała się od Remiego, który jest w niej zakochany odkąd miała 14 lat i teraz jest w jego rękach, jak na to zareaguje Jaxon,kogo Sara wybierze, czy miłość ta prawdziwa wygra? Co ukrywa jeszcze przed nią Jaxon? Komu tu ufać? I jeszcze to zakończenie,oj zabieram się szybko za 2-gą część.

"You’re unforgettable; unimaginably, unbelievably, inconceivably unforgettable."

Cóż mogę powiedzieć... uwielbiam takie frustrujące książki!
Pani Lewis umie pisać. Do tej pory każdą jej powieść przeze mnie przeczytaną doskonale pamiętam, bo w którymś momencie zawsze rwałam włosy z głowy. Ta niczym się nie różni - i mimo iż jest to taka miłość przez nienawiść do lektury i przez te negatywne emocje, wystawiana przeze mnie ocena wypada zawsze troszkę słabiej niż w rzeczywistości bym chciała dać, to jednak jest tak intensywna, że przez pare dni nie mogę później przestać myślec o tym co przeczytałam.

Jaxon... kurcze no... ze świecą takiego chłopaka szukać. Podziwiałam go w pierwszej części książki - w drugiej był mi równie bliski do czasu aż pod koniec zaczęło się troszkę więcej wyjaśniac i poczułam lekkie rozczarowanie jego wyborami.
Sara... wrrr... miałam ochote ja zamordować. Totalnie dziewczyny nie rozumiałam. Tak wiele chłopakowi zawdzięczała, a okazała się tak podłą osobą, że nie raz serce prawie wyskoczyło mi z piersi kiedy dochodziło do interakcji.

Chemia między tym dwojgiem była tak gęsta, że aż ciążko było oddychać, a zakończenie - wow... naprawdę nie tego się spodziewałam.
Szczerze polecam jeżeli szukacie książki intensywnej, emocjonalnej i porywczej - dokładnie to tutaj znajdziecie.

Cóż mogę powiedzieć... uwielbiam takie frustrujące książki!

Bardzo dobra książka.
Pełna dramatów, niespodzianek, wszelakich emocji i tajemnic. Czy Sarze i Jacksonowi będzie dany happy end?, ostrzegam, że kończy się tak, ze trzeba od razu czytać "Burn"

Bardzo dobra książka.

Tematyka MC polecam, nieprzewidywalna, intrygujaca, o wielkiej, cierpliwej miłości, o złych mężczyznach, poświęceniu

• Lista książek do przeczytania
  • Motocykliści