Śmiertelny przypływ

Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
Fatal Tide
przemoc, zdrada, zabójca, koszmar

Melis Nemid sądziła, że przeprowadzając się na jedną z Wysp Karaibskich, uwolniła się od pełnej przemocy i zdrady przeszłości. Jej spokojne życie niebawem jednak zostanie zakłócone przez brutalnego zabójcę, który siejąc śmierć i zniszczenie, podąża za Melis. Kimkolwiek jest jej prześladowca, doskonale zna jej najskrytsze obawy i wkrótce zmusi ją do ponownego przeżycia koszmarów. Czy uda jej się przetrwać ostatni z nich?

jadche | 2014-10-08
Przeczytana: 08 października 2014

Książka w sam raz na jesień. Tropikalne klimaty, miłość, intryga, sensacja. Niby nic wielkiego - na pewno nie zostanie we mnie na dłużej - ale miło się czytało.

Natula | 2017-10-13

Jest to średniej klasy książka, idealna na spokojny wieczor, na odstresowanie się. Są zawarte w niej elementy kryminalne, miłosne a nawet po części mitologiczne. Można doczytać się paru informacji dotyczących delfinów o których myślę, ze nie każdy wie. Główna bohaterka, Melis jest osobą twardą, według mnie odrobinę zbyt twarda, zbyt samodzielną z trudną przeszłością za sobą. Moim zdaniem autorka za bardzo ją wyidealizowała. Rozumiem pogodzić się z przeszłością ale momentami miałam wrażenie, że ona tego nie przeżyła jakiś czas temu tylko o tym ciągle słucha, raz po raz to odtwarza jakby działo się to chwilę temu. Również wydaje mi się, że te tragedie które przeżyła podczas rozwijającej się książki za mało w nią uderzyły. Do Kelby'ego nie mam zastrzeżeń, tak samo jak do innych bohaterów chociaż przedstawiona jest mocna więź pomiędzy Melis, a innymi mężczyznami. Wyraźnie ukazują swoje uczucia wobec siebie, jakby się widzieli dzień wcześniej a jednak kontaktu nie utrzymują od lat....

Nika | 2014-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Świetna książka bardzo dobrze się ją czyta. Cała historia jest kryminalno - miłosno - mitologiczna ;) nie można się od niej oderwać bardzo polecam ;)

Dagmara | 2012-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2012

Z tej książki można wyczytać pewne informacje o delfinach, znikome ale jednak są. Intryga wciąga, a opowieść o przeszłości Melis zasmuca i zastanawia nad pragnieniami mężczyzn i jak wiele osób potrafią skrzywdzić, aby te pragnienia zaspokoić. Jest także wątek miłosny. Polecam w czasie nudy. :)

Joanna | 2018-01-13
tunkia | 2017-11-22