Śmiertelny przypływ

Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
Fatal Tide
przemoc, zdrada, zabójca, koszmar

Melis Nemid sądziła, że przeprowadzając się na jedną z Wysp Karaibskich, uwolniła się od pełnej przemocy i zdrady przeszłości. Jej spokojne życie niebawem jednak zostanie zakłócone przez brutalnego zabójcę, który siejąc śmierć i zniszczenie, podąża za Melis. Kimkolwiek jest jej prześladowca, doskonale zna jej najskrytsze obawy i wkrótce zmusi ją do ponownego przeżycia koszmarów. Czy uda jej się przetrwać ostatni z nich?

jadche | 2014-10-08
Przeczytana: 08 października 2014

Książka w sam raz na jesień. Tropikalne klimaty, miłość, intryga, sensacja. Niby nic wielkiego - na pewno nie zostanie we mnie na dłużej - ale miło się czytało.

Nika | 2014-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Świetna książka bardzo dobrze się ją czyta. Cała historia jest kryminalno - miłosno - mitologiczna ;) nie można się od niej oderwać bardzo polecam ;)

Dagmara1997 | 2012-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2012

Z tej książki można wyczytać pewne informacje o delfinach, znikome ale jednak są. Intryga wciąga, a opowieść o przeszłości Melis zasmuca i zastanawia nad pragnieniami mężczyzn i jak wiele osób potrafią skrzywdzić, aby te pragnienia zaspokoić. Jest także wątek miłosny. Polecam w czasie nudy. :)

kinga53 | 2016-07-23
justyna | 2016-03-30