Śmiertelny przypływ

Iris Johansen Wydawnictwo: Lucky Seria: Miłość i Sensacja kryminał, sensacja, thriller
Fatal Tide
kryminał, sensacja, thriller
Dagmara Bogińska
Miłość i Sensacja
przemoc zdrada zabójca koszmar

Szybko się zapomina,powieść na ras.
Mi się podobało ,że to Bahamy i był delfin/.Może uzdeczkowy ?
Płascy bohaterowie.

Jest to średniej klasy książka, idealna na spokojny wieczor, na odstresowanie się. Są zawarte w niej elementy kryminalne, miłosne a nawet po części mitologiczne. Można doczytać się paru informacji dotyczących delfinów o których myślę, ze nie każdy wie. Główna bohaterka, Melis jest osobą twardą, według mnie odrobinę zbyt twarda, zbyt samodzielną z trudną przeszłością za...

Książka w sam raz na jesień. Tropikalne klimaty, miłość, intryga, sensacja. Niby nic wielkiego - na pewno nie zostanie we mnie na dłużej - ale miło się czytało.

Świetna książka bardzo dobrze się ją czyta. Cała historia jest kryminalno - miłosno - mitologiczna ;) nie można się od niej oderwać bardzo polecam ;)

Z tej książki można wyczytać pewne informacje o delfinach, znikome ale jednak są. Intryga wciąga, a opowieść o przeszłości Melis zasmuca i zastanawia nad pragnieniami mężczyzn i jak wiele osób potrafią skrzywdzić, aby te pragnienia zaspokoić. Jest także wątek miłosny. Polecam w czasie nudy. :)

• 2012
  • Kryminał
  • Książki do wypożyczenia ;)
  • Kryminał/sensacja
  • Crime
  • Własne
  • Kryminały/sensacja/Thriler
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Śmiertelny przypływ