Kuszenie losu

Tempting Fate
978-83-241-3629-2
katastrofa lotnicza, dżungla
Lucy

Świat młodej dziennikarki Kelly Taylor zawalił się w dniu, w którym w katastrofie lotniczej zginął jej mąż. Wkrótce spotyka ją kolejny cios: ukochany miał romans i syna. Gdy mija ból i żal po stracie i zdradzie, Kelly postanawia odnaleźć dziecko. Ta decyzja zaprowadzi ją do serca wenezuelskiej dżungli... i w ramiona Logana McCorda - skrytego i niebezpiecznego mężczyzny, który ma własny powód, by wyruszyć wraz z Kelly na ryzykowną wyprawę.

Orlica | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Opis tej książki mnie zaintrygował, ale nie spodziewałam się, że spodoba mi się tak samo, jak powieści Lindy Howard - mojej ulubionej pisarki tego gatunku literatury. Określiłabym tę powieść jako thriller romantyczny, innymi słowy romans z naprawdę dobrą fabułą, ze zbrodnią i akcją w tle. Napisany jest ciekawie, trzyma w napięciu i ma zaskakujące zakończenie, czego chcieć więcej? Inną typową cechą dla tego typu powieści jest główna męska postać, w której ma zakochać się każda czytelniczka ;) Polecam na długie wieczory, idealne dla odprężenia po ciężkim dniu :)

Ziraelka | 2013-05-23
Przeczytana: 22 maja 2013

Moim zdaniem opis książki powinien brzmieć raczej tak:

Kelly Taylor to młoda dziennikarka, która wróciła do rodzinnego miasteczka po tragicznej śmierci męża i skandalu zawodowym. Pracuje w małej lokalnej gazecie i opiekuje się jedynym krewnym – ukochanym dziadkiem. Nagle dostaje szansę na odbudowanie swojej nadszarpniętej dziennikarskiej reputacji. Musi napisać artykuł na temat tajemniczego mężczyzny, Logana McCorda, który okazał się zaginionym w dzieciństwie i odnalezionym po latach synem miejscowego bogacza. Sprawy z każdym dniem komplikują się coraz bardziej. Kelly zostaje uwikłana w rodzinną intrygę, której głównym bohaterem jest właśnie Logan McCord. Jednocześnie sama otrzymuje zaskakującą wiadomość, że jej zmarły mąż miał kochankę i ... syna, który obecnie przebywa w wenezuelskim sierocińcu. By zrealizować swoje plany, Kelly będzie potrzebowała pomocy, której może jej udzielić właśnie Logan McCord – człowiek tajemniczy i bezwzględny, ale jednocześnie szalenie intrygujący....

Assapan | 2011-09-24
Przeczytana: 24 września 2011

Wspaniale przedstawione emocje bohaterów.
Logan - porwany chłopczyk z rozdartym sercem i nie umiejący kochać
Kelly - wdowa, która na wieść, że jej zmarły mąż miał syna - zrobi wszystko aby go adoptować

Nawet poślubi Logana? Czy to aby na pewno dobry pomysł?

Książka naprawdę świetna, ale tylko na jeden raz :).

Iwona | 2011-02-21
Przeczytana: 2011 rok

Wszystko w tej książce jest przewidywalne. Bohaterowie typowi dla tego gatunku: ona inteligentna jak mało kto a on tak męski i oczywiście jedyny... Od czasu do czasu można w ten sposób oderwać się od rzeczywistości.

moonlight | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Świętna książka. Moja pierwsza z gatunku kryminału i romansu w jednym.
Polecam:)

kama5 | 2012-06-25
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kuszenie losu to jedyna w swoim rodzaju książka, pokazuje ile potrafi zrobić kobieta by zaadoptować dziecko swojego zmarłego męża,który jak się okazało ją zdradził, a mimo to całym sercem kocha jego syna. Pomaga jej w tym niedawno poznany Logan, który jako dziecko zaginął, a teraz powrócił. Kelly wraz z Loganem odkrywają zaskakujące fakty z życia mężczyzny.Po drodze spotykają ich ogromne kłopoty i na każdym kroku czyha na nich ..... śmierć. Polecam :)

Tara | 2012-09-16
Przeczytana: 12 września 2012

Cóż mogę powiedzieć, wszystko zależy od gustu. Ja akurat lubię takie książki więc ta strasznie mi się spodobała.
Logan jest mężczyzną o jakim marzy niejedna kobieta, a Kelly jest zwykłą osóbką. Coś świetnego,jeśli ma się zamiar oderwać od naszego świata.

ewelina1999 | 2014-06-11

Zaintrygował mnie opis książki jednak kiedy zaczęłam czytać jak dla mnie okazała się trochę nudna... Ogólnie fabuła jest świetna i musiałam dowiedzieć się jakie bedzię zakończenie XD Ale nie wciągnęła mnie tak bardzo jak myślałam

Patrycja | 2011-06-01

Książka w której zepsuty świat biznesu i władzy miesza się ze światem miłości i zaufania. Bardzo ładna i ujmująca opowieść ;)

Przeczytana: 18 lutego 2011

Książka naprawdę wspaniała :) POLECAM BARDZO GORĄCO:) aż brak mi słów :) więc po prostu powiem przeczytajcie :)