Zimny jak lód

Tłumaczenie: Słowiczanka Klaryssa
Cykl: Czarny lód (tom 2) | Seria: Bestsellers
Wydawnictwo: Harlequin
Cold as Ice
urlop, milioner, pułapka, agent, obsesja

Pracownica znanej kancelarii prawniczej z Manhattanu, Genevieve Spenser, wyrusza na zasłużony urlop. Po drodze musi wykonać jeszcze jedno służbowe zadanie. Czeka ją spotkanie z milionerem Harrym Van Dornem, znanym playboyem, który powinien podpisać dostarczone przez nią papiery. Miało być łatwo, miło i przyjemnie, jednak pokład luksusowego jachtu Van Dorna okazał się śmiertelną pułapką. Van Dorn, uwikłany w ciemne interesy, pozbawiony skrupułów człowiek pragnie uczynić z Genevieve swoją zabawkę na jedną noc, a potem ją uwięzić lub... zgładzić. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej asystent Van Dorna, Peter Jensen - w rzeczywistości tajny agent, dla którego zniszczenie Van Dorna stało się niemal obsesją. Peter musi zdecydować, co jest dla niego ważniejsze ? powodzenie misji czy życie Genevieve

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2009

Bardzo lubię całą serię "zimnych" Pani Stuart. Tacy zakochani twardziele coś w sobie mają, a każda kobieta lubi pomarzyć o przygodach, których za nic w świecie nie chciałaby przeżywać w realu :)

Aleksandra | 2016-05-04
Przeczytana: 04 maja 2016

Genevieve Spenser,nowojorska prawniczka wyjeżdża na zasłużony urlop w tropiki,jednak musi jeszcze załatwić jedną sprawę.Milioner Harry Van Dorn,playboy i filantrop ma podpisać na swoim jachcie ważne dokumenty.Jednak zwykłe zadanie okazuje się dla Genny śmiertelnie niebezpieczne.Okazuje się bowiem,że Harry zamierza dość brutalnie zabawić się z dziewczyną i potem pozbyć się jej.Niespodziewanie przychodzi jej z pomocą asystent Van Dorna,Peter Jensen,który okazuje się być tajnym agentem Komitetu.Ma on za zadanie zgładzić Van Dorna,który chce zrealizować swój psychopatyczny plan zagłady świata.Genevieve musi uciekać,a wraz z nią Peter,który staje się jej osobistym aniołem stróżem.Żądny zemsty Harry ściga ich po całym niemal świecie co chwila narażając oboje na utratę życia.Między zimnym jak lód Peterem a gadatliwą i denerwującą Genny rodzi się pożądanie i choć oboje temu zaprzeczają,z czasem zaczyna ich łączyć również coś silniejszego.Tylko czy w obliczu zagrożenia misji Peter wybierze...

Henioo | 2013-09-25
Przeczytana: lipiec 2009

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Młoda prawniczka ze znanej kancelarii prawniczej z Nowego Jorku, Genevieve Spenser, wyrusza na zasłużony urlop na Kostarykę. Jednak po drodze ma do wykonania jedno służbowe zadanie, musi spotkać się ze znanym milionerem Harrym Van Dornem, który ma podpisać dostarczone przez nią dokumenty. Jednak Van Dorn, maniak uwikłany w ciemne interesy, pragnie uczynić z Gen zabawkę na jedną noc, po czym uwięzić ją lub zamordować.
Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej asystent Harry'ego, Peter Jensen, tajny agent służb brytyjskiego wywiadu, który jest na tropie afery, jaką planuje milioner.
Peter musi zdecydować, co jest ważniejsze dla niego- powodzenie misji, czy uczucie, jakie żywi do Gen...
Generalnie wszystko kończy się happy endem, zaś Gen i Peter zamieszkują wspólnie w posiadłości Petera w Anglii.

Przeciętna. Bardzo.

FreePaula | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Całkiem przyjemna lektura na jeden wieczór. :)

kaasiek | 2016-11-29
moniszon | 2016-11-05