Camilla kochanka księcia Karola. Historia Miłości.

Tłumaczenie: Camilla kochanka księcia Karola. Historia Miłości
Wydawnictwo: Rachocki i S-ka
5 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Camilla- The King Mistress A Love Story.
Katherina87

Camilla to pierwsza i jak dotąd jedyna książka poświęcona głównej bohaterce książęcego romansu. Świeże i niewinne uczucie, które zawiązało się między księciem Karolem i Camilla Parker Bowles przerodziło się w 25- letni intymny związek, który przyćmił i zdominował życie ich obojga. Związek ten zniszczył małżeństwo Karola i Diany oraz skierował publiczne niezadowolenie na Camillę i jej rodzinę. Jak dowodzi autorka, Karol i Camilla to szacowni ludzie, którzy ulegli niszczycielskiej sile namiętności.

źródło opisu: Książka

źródło okładki: Książka

Urodzona w Malcie Caroline Graham jest jedną z najbardziej utalentowanych brytyjskich dziennikarek. Cieszy się również opinią dociekliwej reporterki.

Camilla nigdy nie była uosobieniem cnót niewieścich. Włosy w wiecznym nieładzie, cała reszta łącznie z ubraniem, nie sprawiającą wrażenia świeżości. Jednak dla księcia była to miłość od pierwszego wejrzenia. Sukces swój Camilla musiała zawdzięczać bezpretensjonalnemu sposobowi bycia, wykluczającemu wizerunek pokornej panienki stojącej przed...

Luiza | 2013-12-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 2013 rok

Osobiście nie jestem fanką ani takich książek, a tym bardziej nie śledzę ploteczek na temat monarchii angielskiej, królowej i tego całego zamieszania. Książkę, tak naprawdę, z głupoty moja mama pożyczyła od siostry. No to dziecko też przeczytało ;)
Nie jest to jakieś arcydzieło, nie jestem też wdrożona w całą historię, ale odkąd pamiętam, księżna Diana była przedstawiana w dobrym świetle, jako anioł, wrecz. A tu jest inaczej- "Diana-zła kobieta, zła kochanka, Camilla-wspaniała kobieta, cudowna kochanka, Karol-zagubiony romantyk".
Ale szczerze-ani nie polecam ani nie odradzam. Co kto lubi.

Anslee104 | 2016-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2016