Domowe wypieki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Ta niezwykła książka to ponad 500 przepisów na torty i torciki, biszkopty i ciasteczka, ciasteczka miniaturowe, ciasta ucierane, lekkie i z dodatkami a także na tradycyjne ciasta drożdżowe. A jeśli marzy się Wam domowy chleb o cudownym zapachu i chrupiącej skórce, bułeczki małe i większe lub pizze i rozmaite placki tu znajdziecie przepisy na nie wszystkie, W naszej książce znalazły się również praktyczne porady czyli wszystko, o czym powinno się wiedzieć przystępując do pieczenia ciasta. Porady dla początkujących i dla doskonałych, doświadczonych gospodyń.

Butryk | 2014-01-08
Marysia | 2011-12-11