Breathe Into Me

Cykl: Breathe Into Me (tom 1)
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
Julia

Eighteen year-old Kelsey Rien is more than ready to leave her past behind her. Wanting nothing more than to walk into a room without everyone knowing the horrific details of an event that changed her life six years ago, she vows to concentrate on school and make something of herself. But then she meets Kane Riley - the local bad boy. Kane's reputation is far from perfect, but is there more...

Eighteen year-old Kelsey Rien is more than ready to leave her past behind her.

But then she meets Kane Riley - the local bad boy. Kane's reputation is far from perfect, but is there more to him than what everyone else sees?

Kelsey soon learns that you can’t run from your past, no matter how hard you try. When her nightmares find her once again, Kelsey must find the courage to face the demons that have been haunting her and save the people she loves most.

Ziuta | 2016-02-28

Fajna pozycja, mocno emocjonalna.

Lacey nie ma ciekawego życia, a najgorsze jest chyba to, że otaczają ją nie ciekawi ludzie: terroryzująca babka, pijana matka, damski bokser - chłopak, fałszywa przyjaciółka... W takim otoczeniu trudno jest odbić się od dna, oderwać od przeszłości. Ale Lacey próbuje. I może dlatego zaczynają się pojawiać w jej życiu wartościowi ludzie. Nie będzie łatwo, ale w końcu dziewczyna staje na nogi - silniejsza, z nowymi możliwościami i sercem przepełnionym miłością :)
Polecam :)

Nataljx | 2016-02-02
Na półkach: Przeczytane, 2k16, Po angielsku
Przeczytana: 02 lutego 2016

Przesympatyczna książka! Zgodzę się z innymi, że w sumie nic nadzwyczajnego się w niej nie działo, aczkolwiek pomimo tego lubię ją. Uczucie Kelsey i Kane'a pojawia się bardzo szybko, aczkolwiek zachowują się oni normalnie, a nie są parą po jednym dniu znajomości, jak to w niektórych książkach bywa. Szczerze, końcówka trochę mnie rozczarowała, brakowało mi jakiejś głębszej rozmowy między Kelsey i Kanem po tym, co się wydarzyło, ale nie jest źle. Cieszę się, że ją przeczytałam.

JoeBlack | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

Hmm, jest sporo jazd na tą książkę i szczerze po części nie wiem dlaczego. A może po prostu ja mam taki słaby gust ?.? Everything is possible ;_; O książce? Szału nie ma, dupy nie urywa ale całkowicie bym jej nie wyeliminowała ze swojej biblioteczki. Jest jednak coś co tak straszliwie mnie bolało w tej pozycji... To gigantycznie wybrakowane opisy! Gdzie to się działo?! Ile lat miał Kane?! No psia mać tych pytań miałam mnóstwo, i to tak mega, mega mnie denerwowało! W sumie książka miała całkiem fajne założenie, lecz podejrzewam że autorce albo było szkoda czasu albo całkowicie nie przejmowała się satysfakcja czytelników. Gdzieś tam w czeluściach internetu (a może to było tu??? O.O Whatever.) znalazłam stwierdzenie że Kelsey jest dziecinna, po części mogę się z tym zgodzić ale z drugiej strony wydaje mi się że wszystko było z nią w porządku tylko autorka "potknęła" się w paru miejscach. Polubiłam Kane mimo mnóstwa niedociągnięć w jego obrazie. Na plus można dodać że w niektórych...

Katarzyna | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

"Nigdy nie myślałem, że będę miał kogoś takiego jak Ty w moim życiu. Może to jest powód dla którego, wstałem i stałem się lepszym człowiekiem. Może to dlatego, że od początku było moim przeznaczeniem znaleźć Cię, a osoba, którą wcześniej byłem, nie była warta posiadania Cię. Ale przysięgam, teraz kiedy Cię mam, nigdy nie mam zamiaru pozwolić Ci odejść."

Bardzo sympatyczna książka:) Naprawdę nie należy oceniać ludzi po opiniach, żeby móc się o nich wypowiedzieć, trzeba ich lepiej poznać. W takiej sytuacji znalazła się Kelsey - poznała ona Kane, wytatuowanego faceta z kolczykiem w wardze, co oznacza - kłopoty. Tak jej mówiono, ale chemia między nimi i ich tragiczna przeszłość, połączyła ich. Ale spokój może ktoś zakłócić.

Naprawdę świetnie się czyta:)

lulamae | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Kiedy zobaczyłam okładkę od razu poczułam chęć przeczytania tej książki. Zwlekałam i zwlekałam aż wreszcie przyszedł ten dzień kiedy ją przeczytałam. I co? No i średnio.

Kelsey Rien to osiemnastoletnia dziewczyna, która właśnie wprowadziła się z przyjaciółką do akademika i zaczyna swój pierwszy rok nauki na uniwersytecie. Ostatnie sześć lat jej życia wolałaby wymazać z pamięci, bo był to dla niej martwy okres. Tragedia, która ją spotkała zostawiła poważne rany, które nie łatwo wyleczyć.
Kane Riley to chłopak cieszący się reputacją złego chłopca. Tatuaże, kolczyki, kobiety - to jest to czym można go opisać z grubsza. Postawa złego chłopca nie wzięła się jednak u niego z nikąd - ma swoje podłoże związane z przeszłością. Postawa ta także była tylko tarczą pod, którą chowało się 'prawdziwe ja' Kane'a.
Kiedy Kelsey i Kane spotykają się po raz pierwszy każde z nich czuje więź, która między nimi przepływa.
Zrozumienie, przyjaźń, zaufanie, przyciąganie, namiętność, pasja, uczucie,...

anett023 | 2014-12-28

Dosyć ciekawa lecz czegoś w niej mi brakowało jednak jest warta czasu.

bookish | 2014-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

po przeczytaniu mam wrażenie, że to książka z cyklu: z potencjałem, jednak autorka wyborowo to schrzaniła. podobała mi się historia Kelsey, podobała mi się historia Kane, ale jednak to nie to, brakuje w tym iskry, namiętności, bólu, przeżyć, cierpienia, emocji dosłownie wszystkie. kiedy czytam to panuje taka obojętność, a przecież jako czytelnicy mamy się utożsamiać i przeżywać z bohaterami. w książce wszystko przebiega gładko, kilka uniesień, według mnie dwa ważniejsze momenty w książce zostały bardzo szybko, że tak to ujmę, napisane i nic więcej. myślę, że książka jest dla osób młodszych. ja niestety się rozczarowałam.

Pinina_Paulina | 2014-08-13

A mnie się podobała :)

AK_Angie | 2014-06-05

Książka bardzo przeciętna. Mam odczucie, że autorka na siłę próbowała napisać coś głębokiego, ale jej to nie wyszło. Nie polecam.

martello90 | 2014-05-14
Przeczytana: 14 maja 2014

Sięgnęłam po tą książkę, bo potrzebowałam czegoś lekkiego na odstresowanie. Czytało mi się ją dobrze. Zdarzyły się nawet zabawne teksty, ale nic poza tym. Bohaterowie tacy jacyś niedojrzali. Czasami miałam wrażenie, że autor starał się tworzyć akcje na wyrost,byleby się coś działo. a zakończenie ? zakończenie takie wymuszone. To chyba miało być tym BUM przyciągającym uwagę w książce, ale na mnie jakiegoś wrażenia nie zrobiło. Jak dla mnie to najsłabsza z pozycji, jakie do tej pory wpadły mi w ręce z młodych-dorosłych. Czy bym ją poleciła ? chyba jako przerywnik między dobrymi książkami.