Second Chance Boyfriend

Cykl: One Week Girlfriend (tom 2)
Wydawnictwo: Monica Murphy
angielski
HouseOfReaders

**Recommended for ages 17+ due to sexual content and language, mature subject matter** New Adult Contemporary Lost. That one single word best describes my life at this very moment. I lost the last games of the season and both my team and my coach blame me. I lost the last two months because I drowned in my own despair like a complete loser. And I lost the only girl who ever mattered because...

New Adult Contemporary

Lost. That one single word best describes my life at this very moment. I lost the last games of the season and both my team and my coach blame me. I lost the last two months because I drowned in my own despair like a complete loser. And I lost the only girl who ever mattered because I was afraid being with me would destroy her.

But now I realize how truly lost I am without her. She has become my story…and even though she acts like she’s moved on, I know she still thinks about me just as much as I think about her. She’s beautiful, sweet—and so damn vulnerable, all I want to do is help her. Be there for her.

Love her…

If only I could convince Fable to give me a second chance. Then I wouldn’t feel so lost anymore, and neither would she. We could be found together.

Forever.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/17316075-second-chance-boyfriend

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17316075-second-chance-boyfriend

gosiuloch | 2019-03-19

Po przeczytaniu pierwszej części liczyłam na o wiele więcej w tej i tu niestety się zawiodłam. Ciągłe czytanie obwiniania się Drew o wszystko i jego jęczenie było męczące. W kółko tylko : "on nie jest godzien".Jest mu smutno, jest mu źle i inne bla bla bla rzeczy. Jakoś nie byłam tam wciągnięta w tą książkę i czuję, że niedługo o niej zapomnę.

ppaula195 | 2019-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2019

Kontynuacja losów Fable i Drew troszkę mnie znudziła. Ich przemyślenia ciągnęły się przez całą książkę , jednak końcówka mnie mile zaskoczyła. Mimo wszystko książka jest przyjemna do czytania.

Magnolia0401 | 2015-09-15
Przeczytana: 15 września 2015

For a passion that’s
Able to shine like ours
Blessed are we to
Love
Each other

Dla namiętności, która jest
Zdolna do błyszczenia jak nasza
Błogosławieni jesteśmy do
Kochania
Siebie nawzajem

Katarzyna | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

"Kochanie kogoś jest podejmowaniem nieustannego ryzyka z uczuciami. Kiedy znajdujesz właściwą osobę, jedyną, z którą wiesz, że chcesz być, ta osoba staje się warta ryzyka."

Kontynuacja losów Fable i Drew jest hmm dosyć intensywna. Polecam tą książkę. Jest miła i przyjemna. ;]

"Prawdziwym kochankiem jest mężczyzna, który potrafi podekscytować cię pocałunkiem w czoło lub uśmiechem do twoich oczu albo po prostu wpatrywać się w przestrzeń."

Magdalena | 2015-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2015

Druga część opowieści o Drew i Fable.
W tej książce Drew ogarnia swoje problemy i uświadamia sobie jak bardzo kocha Fable. Tu też rozwija się wątek uczuć Fable, jej matki i brata oraz pojawia się Colin bohater kolejnej książki.
Polecam to słodka opowieść o młodych ludziach, którzy poznają co to jest miłość i prawdziwy związek.

Ania | 2014-10-13

Miłe zakończenie historii. Chociaż chyba końcówka jest za słodka :) W tej części zaintrygował mnie Owen :) no i podobały mi się wierszyki :)

bookish | 2014-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

druga część losów D+F. ich doświadczenia są nieco podobne. oboje pochodzą z rozbitych rodzin, oboje dźwigają ciężkie obowiązki i niepotrzebne poczucie winy. różnicą jest to, że on ma pieniądze, a ona nie. on ucieka od swoich problemów, a ona się z nimi konfrontuje. i wow, macocha Drew jest seryjnie chora psychicznie po tym numerze co zrobiła, z zresztą matka Fable nie lepsza. obie siebie warte. w tej części więcej zajmujemy się problemami Fable, ponieważ o Drew większość została odkryta w pierwszej części i choć myślimy, że to wszystko to wydarzenia szybko nas zaskakują.

lulamae | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Dalsze losy Fable i Drew.

Tak jak i pierwszą część czytało się szybko i przyjemnie, jednak to takie trochę 'odgrzewane kotlety', w tej części w sumie nic mnie nie zaskoczyło. Co ciekawsze wątki zostały po spłycane. Uważam, że gdyby jednak rozwinięto pewne sytuacje książka zyskałaby na jakości.

Nasi bohaterowie kochają się bardzo, bardzo, bardzo. Nie potrafią wyobrazić sobie życia bez siebie i przez całą książkę boją się porzucenia przez tą drugą połówkę.
Ciągnie się także ciągle wątek Adele oraz matki Fable i Owena.
W efekcie była to dla mnie tylko przyjemna kontynuacja zakończona happy endem.

Britta | 2014-05-06
Przeczytana: 05 maja 2014

Niestety będę sie powtarzac. Temat na ksiązkę SUPER ale potraktowany płytko. W tej części dzialo się zdecydowanie więcej niz w poprzedniej części ale ciągle zastanawiam sie dlatego zostało to opisane tak totalnie bez emocji. Przeciez tematem przewodnim jest przeciez miłość dwojga dorosłych ludzi. Szkoda. Nie straciłam czasu ale zapomnę szybko tej serii.

Kaaama | 2014-02-25
Przeczytana: luty 2014

Kontynuacja losów Fable i Drew, które naprawdę się fajnie czyta. Autorka świetnie wykreowała bohaterów i przedstawiła ich problemy z właściwej strony. Z czystym sercem mogę polecić tą serię!